Пт, 2024-04-19, 06:28

12:12
До десятки кращих за підсумками індивідуальної гонки з біатлону увійшов українець Семенов

Українець Сергій Семенов посів 10-те місце в індивідуальній гонці на 20 км з чотирма вогневими рубежами на першому етапі Кубка світу з біатлону в Остерсунді (Швеція).

Семенов, який володіє Малим кришталевим глобусом в індивідуальній гонці минулого сезону, міг у середу розраховувати на медаль, однак два промахи на третьому рубежі не дозволили Сергію боротися за місце на п'єдесталі, інформує Укрінформ.

Переміг легендарний норвежець Уле-Айнар Бьорндален, не допустивши жодного промаху. Другий результат показав Сімон Шемпп з Німеччини, третя позиція у росіянина Олексія Волкова.

Першу 20-ку підсумкового протоколу замкнув українець Артем Прима. Олександр Жирний посів 50-е місце (2 промахи), Володимир Семаков - 75-е (5), Дмитро Русинов - 82-е (5).

Перший жіночий старт сезону пройде в Остерсунді 3 грудня - індивідуальна гонка на 15 км з чотирма вогневими рубежами.

У Кубку націй Україна зберегла сьоме місце, здобуте у змішаних естафетах.

Нагадаємо, в лютому Семенов завоював 3-е місце в індивідуальній гонці Кубка світу з біатлону.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 875 | Додав: adminA | Теги: десятка, українець Семенов, біатлон, підсумками індивідуальної гонки | Рейтинг: 0.0/0