Чт, 2024-04-25, 01:10

12:52
Єврокубок у семиборстві завоювала Аліна Федорова, а Олексій Касьянов узяв срібну медаль у 10-борстві
Інші останні Спортивні новини

Українська легкоатлетка Аліна Федорова стала переможницею Кубка Європи з легкоатлетичного багатоборства на турнірі Суперліги, який 4 і 5 липня проводився у французькому місті Обані. Водночас у чоловічому десятиборстві Олексій Касьянов здобув срібну медаль, набравши за підсумками всіх видів програми 8105 очок.

Зазначимо, що за підсумками семи видів програми Федорова показала результат в 6278 очок, який став її особистим рекордом.

За підсумками виступів українських спортсменів команда посіла четверте місце в загальному заліку і зберегла право продовжити виступ в Суперлізі.

Нагадаємо, вчора українець Павло Тимощенко в Берліні завоював золоту медаль чемпіонату світу із сучасного п'ятиборства.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 879 | Додав: adminA | Теги: Аліна Федорова, Єврокубок, 10-борство, Олексій Касьянов, срібна медаль, семиборство | Рейтинг: 0.0/0