Середа, 08.04.2020, 22:22
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
Пошук новин на сайті
Статистика

19:22
"Формулу майбутнього" для України написав Зеленський
Інші останні Новини України

Президент України Володимир Зеленський називає мир, ефективні інституції, інвестиції, якісну інфраструктуру та народовладдя складовими "формули майбутнього" для України. Повідомляється у авторській колонці Зеленського для спецвипуску журналу НВ Світ у 2020, присвяченому прогнозам світових лідерів думок на 2020 рік

"Ми точно можемо стати найдинамічнішою країною світу. Країною з найшвидшим темпом позитивних змін – не тільки в економіці, але й у всіх сферах життя. Можемо довести, що неможливе можливо. Довести це друзям, ворогам, але перш за все – самим собі".

Зеленський вбачає 5 складових "формули майбутнього для України"

Перша з них – мир: "Без миру ніякого розвитку бути не може. Ми хочемо миру на наших умовах. Тобто з поверненням Україні територій і наших людей", – заявив президент.

Другим фактором Зеленський називає "ефективні інститути та прозорі правила гри, обов’язкові для всіх". Сюди він включає перемогу над корупцією і справедливі суди, рівність всіх перед законом, захист прав власності.

Третій фактор – інвестиції: "Тому потрібно буде прибрати непрохідні бар'єри та непотрібні регуляції, які гальмують розвиток бізнесу".

Четвертий – "якісно інша інфраструктура". За словами президента, це не тільки дороги, а й "усе те, що допомагає людині жити і домагатися успіху в Україні": інфраструктура медична, освітня, цифрова та енергетична, фінансова та комунальна.

П’ятим фактором Зеленський називає народовладдя – і "не декларативне, а реальне", щоб люди могли впливати на рішення влади – "від рівня громади до рівня президента".

Повідомляють Новини європейської України
Категорія: Новини України | Переглядів: 413 | Додав: admin | Теги: майбутнє, україна, Формула, Зеленський | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]