Fr, 2022-05-20, 00:04
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Guest
Новини минулих днів

1 2 3 ... 12 13 »

 

 

У Пентагоні вважають, що конфлікт між Україною та росією буде тривалим, і закликають компанії вивчити можливості постачання Україні зброї.

Останні Іноземна преса про Україну | Новини європейської України| Додано: 2022-04-14| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

 

 

Влада рф спершу відвозить українців до "фільтраційних таборів" на Донеччині, а звідти розподіляє до різних регіонів росії.


 

 

Нездорова одержимість путіна Радянським Союзом і Другою світовою війною призвели до повного провалу російських військ в Україні.


 

 

Американська преса називає умови для вдалого контрнаступу українських військ та попереджає про найближчі ризики для армії та цивільних.


 

 

Через місяць після початку росією війни проти України у Брюсселі відбудуться відразу три саміти, де виступатиме Володимир Зеленський.


 

 

Сторони прийняли пропозицію, повідомляє Єлисейський палац. Саміт відбудеться лише в тому разі, якщо Росія не вторгнеться в Україну.


 

 

Незважаючи на ймовірність російського вторгнення, Володимир Зеленський виступив на Мюнхенській конференції.


 

 

Війська південного та західного військових округів, які межують з Україною, почали повертатись у місця постійної дислокації.


 

 

Генсек НАТО розкритикував ідею "фінляндизації" України та додав, що країна повинна сама вирішувати - вступати в Альянс чи ні.


 

 

Це перший візит французького лідера до України за 24 роки. Переговори із Зеленським тривали дві години.


 

 

Понад половина жителів Європи виступають за підтримку Євросоюзом та НАТО України  в разі вторгнення Росії.


 

 

Атака Росії на Україну ще навіть не почалася, а спецслужби вже мають інформацію про те, як розгортатимуться повоєнні події в Україні.


 

 

Криза між Україною і РФ відволікає увагу від переговорів з Іраном щодо ядерної угоди, які проходять у Відні.


 

 

Президент Рф вважає, що у разі вступу України до НАТО, РФ, можливо, довелося би воювати з Альянсом.


розвідка Україна

 

 

Разведка Украины вывезла секретную документацию в хранилище, расположенное на западе Украины.