Нд, 2023-10-01, 08:35
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів

20:02
Хомчак - заяви про підготовку "наступу України на Донбас" є дезінформацією РФ
Інші останні Надзвичайні новини

Повідомлення, поширені державою-агресором РФ про нібито «підготовку України до наступу на Донбас», не відповідають дійсності та носять характер цілеспрямованої кампанії з дезінформації.

Про це йдеться у заяві головнокомандувача Збройних сил України генерал-полковника Руслана Хомчака, інформує пресслужба Генерального штабу ЗС України.

«Ця кампанія має на меті дискредитувати Україну на міжнародній арені, посіяти паніку серед населення тимчасово окупованих територій, змінити інформаційний порядок денний для просування геостратегічних інтересів Кремля.

Не піддавайтеся на провокації, не поширюйте завідомо неправдиву інформацію і не ставайте інструментом гібридної війни у руках ворога!» - йдеться у заяві.

Хомчак наголосив, що вищим військово-політичним керівництвом України визначено політико-дипломатичний сценарій врегулювання міжнародного збройного конфлікту у Донецькій та Луганській областях як пріоритетний.

«Звільнення тимчасово окупованих територій силовим шляхом неминуче призведе до загибелі великої кількості цивільних громадян і втрат серед військовослужбовців, що є неприйнятним для України. Будучи відданою загальнолюдським цінностям та нормам міжнародного гуманітарного права, наша держава на перше місце ставить життя своїх громадян», - підкреслюється у заяві.

Він наголосив, що Збройні сили України готові до адекватної відповіді як у разі ескалації конфлікту в районі проведення операції Об’єднаних сил, так і у випадку ускладнення воєнно-політичної та воєнно-стратегічної обстановки навколо України.

«Використовуючи залякування та шантаж застосування військової сили, РФ штучно загострює ситуацію для досягнення власних геостратегічних цілей. Нарощення міжвидових угруповань військ (сил) уздовж державного кордону та на тимчасово окупованих територіях України використовується Кремлем як додатковий інструменту тиску», - заявив Хомчак.

За його словами, на цьому тлі Україну підтримує увесь цивілізований світ.

Він додав, що співробітництво Україна-НАТО носить винятково мирний характер, спрямоване на зміцнення обороноздатності країни та всебічно сприяє досягненню військових критеріїв набуття повноправного членства в Організації Північноатлантичного договору.

Повідомляють Новини європейської України
Категорія: Надзвичайні новини | Переглядів: 571 | Додав: adminA | Теги: дезінформація РФ, Хомчак, наступ України, заяви, Донбас | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]