Ср, 2026-01-07, 23:44
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
«  Січень 2026  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Весь Архів новин

12:44
Христю Фріланд Зеленський призначив радницею з питань економічного розвитку
Інші останні Офіційні новини

Володимир Зеленський призначив Христю Фріланд, колишню заступницю прем'єр-міністра Канади, позаштатною радницею з питань економічного розвитку. Вона має значний досвід залучення інвестицій та проведення економічних трансформацій.

Президент України Володимир Зеленський призначив колишню заступницю прем'єр-міністра і міністра фінансів Канади Христю Фріланд радницею з питань економічного розвитку. 

Як зазначив Зеленський, Христя Фріланд фахово володіє саме такими питаннями й має значний досвід залучення інвестицій та проведення економічних трансформацій.

    Зараз Україні потрібно збільшувати внутрішню стійкість - заради відновлення України, якщо дипломатія спрацює якомога швидше, і заради зміцнення нашої оборони, якщо через зволікання партнерів доведеться довше працювати для закінчення війни - йдеться в дописі глави держави.

Водночас у тексті указу йдеться про призначення Фріланд на посаду позаштатного радника Президента України з питань економічного розвитку.

Додатково

Христя Фріланд була міністром міжнародної торгівлі, а також міністром закордонних справ, міністром міжурядових справ Канади, очолювала міністерство фінансів країни, а у 2020-2024 роках була заступником прем'єр-міністра Канади.

Вона має українське походження: до політичної кар’єри Фріланд працювала журналісткою, редактором і заступником редактора у таких виданнях, як Financial Times, The Washington Post і The Economist.

Нагадаємо

Прем'єр-міністр Канади Марк Карні оголосив про додаткову економічну допомогу Україні на суму 2,5 млрд доларів під час зустрічі з Володимиром Зеленським.

Також повідомлялося, що Володимир Зеленський указом від 5 січня офіційно призначив Сергія Кислицю першим заступником керівника Офісу Президента України.

Повідомляють Новини європейської України
Категорія: Офіційні новини | Переглядів: 119 | Додав: adminA | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]