Сб, 2024-04-20, 10:58

19:43
Кубок світу виграв український гімнаст

Український гімнаст Олег Верняєв виграв Кубок світу сезону 2014/15.

21-річний киянин виграв усі три етапи кубкової серії в багатоборстві - у листопаді в Штутгарті, в грудні в Глазго та напередодні в американському Арлінгтоні, повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету України, передає УНІАН.

Українець за виступи у п`яти вправах отримав від суддів загальну оцінку 90,597 бала.

Срібний призер цього етапу Рьохеі Като з Японіі отримав 90,098 балла, а фінішувавший третім Доннел Віттенбург (США) - 89,932.

Верняєв став першим українським спортсменом, якому вдалося вибороти Кубок світу. Окрім того, на даний момент Верняєв очолює світовий рейтинг-лист, набравши 150 очок.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 881 | Додав: adminA | Теги: Кубок світу виграв український гімн | Рейтинг: 0.0/0