Чт, 2021-09-23, 19:00
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
Пошук новин на сайті
Статистика

20:33
Монета номіналом 10 гривень діятиме в Україні із 3 червня
Інші останні Економічні новини України

червень, Україна, дія, монета, номінал, 10 гривень Введення в обіг нових обігових монет завершує процес оптимізації й оновлення банкнотно-монетного ряду гривні

Національний банк України з 3 червня введе в обіг монети номіналом 10 гривень, які поступово замінять відповідні банкноти.

"Це частина комплексного рішення з оптимізації й оновлення банкнотно-монетного ряду гривні, яке триває з 2014 року і має за мету забезпечити в Україні надійні та захищені від підробок банкноти, зручність готівкових розрахунків та економію коштів для держави. Введення в обіг нових обігових монет номіналом 10 гривень завершить цей процес", – сказано в повідомленні Нацбанку.

У банку додають, що завдяки комплексним змінам номінальний ряд гривні скоротиться до оптимального розміру – 12 номіналів.

"Всього в ньому залишиться 6 номіналів монет (10 і 50 копійок, 1, 2, 5 та 10 гривень) і 6 номіналів банкнот (20, 50, 100, 200, 500 і 1000 гривень). Таке співвідношення є не тільки зручним для здійснення розрахунків та задовольняє потреби української економіки в готівкових грошах, але і відповідає практиці провідних центральних банків (Канади, Великобританії, Австралії, Данії, Угорщини, Чехії, Японії й т. д.)", - йдеться в повідомленні.

Повідомляють Новини європейської України
Категорія: Економічні новини України | Переглядів: 422 | Додав: admin | Теги: номінал, 10 гривень, монета, дія, україна, червень | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]