Чт, 2024-04-18, 23:26

13:10
На чемпіонаті Європи у Франції український гімнаст Ігор Радівілов виборов "срібло"

Українець Ігор Радівілов виборов другу для України медаль на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики, який проходить в Монпельє (Франція). Наш гімнаст завоював "срібло", повідомляє офіційний сайт чемпіонату.

"Бронзовий призер Олімпіади в Лондоні показав другий результат в опорному стрибку - 15,083", - йдеться в повідомленні.

Такий же показник і у росіянина Дениса Аблязіна, який розділив з українцем "срібло" континентальної першості.

Перемогу здобув ще один представник Росії Микита Нагорний - 15,099, а третім став Артур Давтян з Вірменії з результатом 14,783 очка.

Нагадаємо, 5 квітня чемпіон світу та Європи, володар Кубка світу українець Олег Верняєв в Словенії показав "золотий" результат у вправах на гімнастичному коні.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 856 | Додав: adminA | Теги: чемпіонаті Європи, Франції, український гімнаст Ігор Радівілов, срібло | Рейтинг: 0.0/0