Сб, 2024-04-20, 14:40

10:28
На Чемпіонаті Європи український плавець Андрій Говоров завоював бронзу і встановив новий світовий рекорд

Українець Андрій Говоров завоював бронзу на Чемпіонаті Європи з плавання у Берліні, пройшовши дистанцію 50 метрів батерфляєм за 23.21 секунди, повідомляє офіційний сайт чемпіонату.

Український спортсмен поділив третє місце з англійцем Бенджаміном Праудом, який дістався фінішу за такий же час.

Перше місце також дісталося двом спортсменам - француз Флоран Манаду та білорус Євген Цюркін пропливли дистанцію за 23 секунди.

Вчора, 18 серпня, Андрій Говоров побив рекорд України на чемпіонаті Європи з плавання. Він фінішував першим на дистанції 50 метрів батерфляєм за 22.87 секунд. Таким чином плавець побив свій же рекорд України, який встановив рік тому на чемпіонаті світу у Барселоні (22.97).

Крім того, сьогоднішній виступ Говорова є також рекордом чемпіонатів Європи. Українець покращив на чотирнадцять сотих секунди результат світового рекордсмена з плавання батерфляєм серба Мілорада Чавича, який той встановив шість років тому (23:11).

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 871 | Додав: adminA | Теги: український плавець Андрій Говоров, чемпіонаті Європи, світовий рекорд, бронзу | Рейтинг: 0.0/0