Ср, 2024-04-24, 17:02

08:30
На етапі Кубка світу з біатлону в США чешка Соукалова виграла спринт. У Підгрушної - 14-й результат

Лідерка сезону чешка Габріела Соукалова з чистою стрільбою виграла у четвер спринтерську гонку на 7,5 км на VIII етапі Кубка світу з біатлону, який проходить у Преск-Айлі (США).

Слідом за Соукаловою фінішували американка Сьюзан Данклі (відставання 17,8 секунди) та Кристина Гузик з Польщі (19,1), повідомляє "Укрінформ".

Кращою з українських біатлоністок стала Олена Підгрушна, яка фінішувала з 14-м результатом (2 промахи). Наталія Бурдига посіла 26 місце (1), Ірина Варвинець 33-тє (2), Юлія Джима - 41-е (3), Яна Бондар - 49-те (4).

Всього на старт вийшли 88 біатлоністок.

У п'ятницю, 12 лютого, на біатлоністок чекає старт у гонці переслідування на 10 км з чотирма вогневими рубежами.

Як повідомлялося, 5 лютого у Кенморі (Канада) завершилася жіноча спринтерська гонка етапу Кубка світу з біатлону в якій Підгрушна здобула перемогу.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 753 | Додав: adminA | Теги: США, Кубок світу, 14, Підгрушна, спринт, біатлон, чешка Соукалова | Рейтинг: 0.0/0