Ср, 2024-04-24, 21:06

19:08
На етапі Кубка світу з плавання в Пекіні Україна завоювала золото і срібло

У Пекіні (Китай) завершився етап Кубка світу з плавання, де дві нагороди завоювала одна з лідерів збірної України Дарина Зевіна, повідомляє офіційний сайт змагань.

На дистанції 200 метрів на спині Зевіна показала результат 2 хвилини 01,61 секунди. Вона на 03,07 секунди випередила олімпійську чемпіонку Ріо-2016 через Угорщини Катінку Хоссу.

Дистанцію 100 метрів на спині українка пропливла за 57,35 секунди. Тут вона 0,79 секунди програла Хоссу.

Крім того, на дистанції 50 метрів на спині українка фінішувала на 4-му місці, програвши не тільки Хоссу, а й ще двом суперникам з Китаю.

Етап Кубка світу в Пекіні проходив 30 вересня - 1 жовтня.

Відзначимо, раніше Зевіна виграла етап Кубка світу у французькому місті Шартр на дистанції 200 метрів спині і встановила новий світовий рекорд .

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 766 | Додав: adminA | Теги: плавання, Кубок світу, україна, Пекін, золото і срібло | Рейтинг: 0.0/0