Чт, 2024-04-25, 02:59

14:38
На юніорському ЧС-2016 українська біатлоністка виграла "бронзу" і "срібло"

Українська біатлоністка Анна Кривонос здобула свою другу нагороду на юніорському чемпіонаті світу, що триває у румунському Чейле-Градістей.

Після "бронзи" у спринті Кривонос у неділю виграла "срібло" у гонці переслідування серед дівчат, повідомляє Укрінформ.

Через два промахи на останній стрільбі спортсменка із Сумщини на фініші програла Арині Пантовій із Казахстану лише 3,4 секунди. "Бронза" дісталася німкені Марині Заутер.

Нагадаємо, що це вже третя медаль у скарбничці української збірної. Срібним призером в індивідуальній гонці серед юніорок стала Анастасія Меркушина.

1 лютого на світовій першості пройдуть естафетні гонки у дівчат та юнаків.

Відзначимо, нещодавно українські біатлоністи перемогли в змішаній естафеті і поодинокому міксті на шостому етапі Кубку IBU.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 854 | Додав: adminA | Теги: бронза і срібло, українська біатлоністка, юніорський ЧС-2016 | Рейтинг: 0.0/0