Пт, 2024-04-19, 21:07

20:39
На міжнародному турнірі серії IAAF World Challenge в Пекіні перемогла українська легкоатлетка

Українська легкоатлетка Анна Міщенко виграла другий поспіль турнір престижної міжнародної серії IAAF World Challenge, який 20 травня проходив у Пекіні.

Про це повідомляє прес-служба Федерації легкої атлетики України.

Спортсменка подолала дистанцію у 1500 метрів за 4.02,89 хв.  Міщенко за 300 метрів до фінішу вийшла вперед і надалі тільки нарощувала перевагу над суперницями. Пейс-мейкером на цій дистанції виступила ще одна українка, Тамара Твердоступ.

Як зазначає прес-служба, це вже друга перемога Міщенко цього сезону на змаганнях міжнародної серії IAAF World Challenge. 10 травня 2015 року вона виграла турнір цієї ж серії в Кавасакі.

Нагадаємо, 17 травня, у столиці Хорватії в Загребі завершився чемпіонат Європи зі спортивного та бойового самбо, де збірна України завоювала 19 медалей. З них 4 золотих, 5 срібних і 10 бронзових.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 852 | Додав: adminA | Теги: міжнародному турнірі серії IAAF Wor, українська легкоатлетка, Пекіні | Рейтинг: 0.0/0