Пт, 2024-03-29, 10:07

13:17
На турнірі у Вашингтоні переміг Олександр Долгополов
Інші останні Спортивні новини

Перша ракетка України Олександр Долгополов виграв тенісний турнір серії ATP500, який завершився вчора у Вашингтоні. У фінальному поєдинку українець, сіяний під другим номером, у трьох сетах переміг четверту ракетку змагань, німця Томмі Гааса - 6:7, 6:4, 6:1.

Завдяки перемозі на турнірі у Вашингтоні Долгополов отримав 500 очок у рейтинг ATP.

У оновленому сьогодні рейтингу найкращих тенісистів світу українець піднявся одразу на 9 сходинок і посідає тепер 16-те місце.

Окрім рейтингових балів, отримає Олександр і грошову винагороду. На рахунку українця на 252,6 тисячі доларів стало більше.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 1060 | Додав: admin | Теги: виграв тенісний турнір, олександр долгополов | Рейтинг: 0.0/0