Чт, 2026-05-14, 22:47
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
«  Травень 2026  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Весь Архів новин

11:47
Під варту з альтернативою застави у 140 млн грн - суд відправив Єрмака
Інші останні Кримінальні новини

Вищий антикорупційний суд 14 травня відправив екскерівника Офісу президента Андрія Єрмака під варту на два місяці з альтернативою застави у 140 мільйонів гривень.

Суд розглядав клопотання про обрання запобіжного заходу Єрмаку два дні — 12 та 13 травня — через значну кількість матеріалів та перерви на повітряну тривогу.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура просила відправити Єрмака під варту з альтернативою застави у 180 мільйонів гривень.

Ексголову ОП підозрюють у відмиванні грошей на будівництві кооперативу «Династія» під Києвом разом з іншими фігурантами. Ця справа — частина більшого розслідування правоохоронців під назвою операція «Мідас» про корупцію в енергетиці. 

Справа про відмивання грошей на будівництві під Києвом

За версією слідства, у 2021—2025 роках учасники схеми могли відмити понад 460 мільйонів гривень <strong>НАБУ і САП опублікували подробиці справи кооперативу «Династія», нові «плівки» і листування.

У цій справі підозрюють Єрмака. НАБУ і САП опублікували подробиці справи кооперативу «Династія», нові «плівки» і листування. У цій справі підозрюють Єрмака через будівництво котеджного містечка «Династія» в Козині на Київщині. Йдеться про чотири приватні резиденції та окрему спа-зону загального користування.

Також слідство вважає, що фінансування проєкту частково могло походити з корупційних схем у «НАЕК «Енергоатом», які розслідують у межах справи «Мідас».

11 травня НАБУ і САП у цій справі повідомили про підозру колишньому керівнику Офісу президента Андрію Єрмаку. Наступного дня, 12 травня, у межах цього ж провадження підозри отримали ще шестеро фігурантів .

Ще шістьом фігурантам справи про відмивання 460 млн грн на елітному будівництві під Києвом оголосили підозри, серед них — ексвіцепрем’єр Олексій Чернишов і бізнесмен Тимур Міндіч.

Олексій Чернишов і Тимур Міндіч також фігурують у справі щодо «Енергоатому». Напередодні оголошення підозри Міндіч виїхав до Ізраїлю. Згодом НАБУ направило документи для оголошення його в розшук Інтерполу. Чернишову ВАКС призначив тримання під вартою з заставою у 120 мільйонів гривень, її внесли повністю.

Повідомляють Новини європейської України
Категорія: Кримінальні новини | Переглядів: 80 | Додав: adminA | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]