Чт, 2024-07-25, 05:43
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів

13:38
Платформу з дерегуляції процесів та змін запускає Міноборони
Інші останні Політичні новини

Міністерство оборони України запустило портал "Дерегуляція в системі Міноборони", який допоможе підвищити ефективність процесів оборонного відомства. Про це йдеться на офіційному сайті.

Платформа спростить реалізацію військовослужбовцями своїх прав, сприятиме ефективній взаємодії бізнесу та міністерства у сфері виробництва, закупівель, логістики та інших напрямів у сфері оборони.

– Цей ресурс – інструмент, за допомогою якого будь-хто всередині периметру Міноборони, Збройних Сил або поза ним у цивільному секторі може повідомити нам, яке питання необхідно дерегулювати, що варто змінити. Портал допоможе більш системно реалізувати потенціал змін, який мають військовослужбовці, бізнес, цивільні громадяни, а також інформувати громадянське суспільство про практичні результати реалізації конструктивних пропозицій, – повідомив заступник Міністра оборони України Станіслав Гайдер.

Вебсайт уже працює в тестовому режимі. Скориставшись посиланням та заповнивши онлайн-форму, будь-який користувач зможе подати пропозиції щодо змін та оптимізації процесів у системі Міноборони.

Наразі в Міноборони також триває робота над упорядкуванням нормативної бази міністерства. За результатами цієї роботи замість декількох тисяч фрагментованих нормативних документів буде сформовано оптимальний перелік актів, категоризованих за основними напрямами діяльності міністерства.

Повідомляють Новини європейської України
Категорія: Політичні новини | Переглядів: 294 | Додав: admin | Теги: дерегуляція, Міноборони, платформа | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]