Пт, 2024-03-29, 00:55

10:45
"Порту" - "Шахтар" 2:1 в 1 матчі групового раунду Ліги чемпіонів. ВІДЕО

Футбольний клуб "Шахтар" (Донецьк) програв у гостях португальському "Порту" у стартовому матчі групового раунду Ліги чемпіонів УЄФА з рахунком 2:1.

Матч обслуговувала бригада арбітрів на чолі з Феліксом Брихом (Німеччина).

Головний тренер "Порту" Вітор Перейра випустив у стартовому складі воротаря Елтона, у захисті - Майкона, Альваро Перейру, Хорхе Фусіле, Ніколаса Отаменді, у півзахисті - Жоао Моутіньо, Хамеса Родрігеса, Фернандо Белуччі, Стівена Дефура, у нападі - Клебера й Халка.

Головний тренер "Шахтаря" румун Мірча Луческу випустив в основі воротаря Олександра Рибку, у захисті - Даріо Срну, Ярослава Ракіцького, Дмитра Чигринського, Развана Раца, у півзахисті - Генріха Мхитаряна, Фернандіньо, Жадсона, Вілліана й нападника Луїса Адріано й Едуардо да Сілву.

Матч команди почали практично без розкачування й дуже жваво.

Спочатку більш активними були господарі, що вже на 4 хвилині вилилося в небезпечний момент, коли Халк пробив у перекладину.

А на 8 хвилині Ракіцький порушив правила біля своєї штрафної проти Родрігеса, але Халк не реалізував пенальті, вдаривши в штангу.

Зате вийшло забити в "Шахтаря".

На 12 хвилині Луїс Адріано вчасно підбіг на добивання й відкрив рахунок - 0:1.

Відразу після забитого гола команди трохи заспокоїлися, "Порту" атакував, "Шахтар" контратакував.

Загострилося все на 27 хвилині, коли суддя не зарахував гол Адріано, зафіксувавши офсайд, а вже на наступній хвилині Халк зі штрафного метрів близько з 30 пробив Рибку - 1:1.

У кінцівці тайму Ракіцький, у якого вечір не почався не успішно, отримав червону картку за знесення Моутіньо.

У другій половині набагато активніше виглядали португальці.

На 51 хвилині Родрігес увійшов у штрафну ліворуч і віддав пас на Клебера, який замкнув передачу - 2:1.

"Шахтар" у відповідь не зміг нічого пред'явити суперникові, а після видалення Чигринського за другу жовту картку донецькі футболісти зовсім забули про атаку.

Гравець матчу (за версією Українських Новин) - Халк.

У другому матчі цієї групи кіпрський "Апоель" (Нікосія) обіграв російський "Зеніт" (Санкт-Петербург) з рахунком 2:1.

У сезоні 2010/2011 "Шахтар" дійшов до чвертьфіналу Ліги чемпіонів, де поступився іспанській "Барселоні".

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 1375 | Додав: nowyny | Рейтинг: 0.0/0