Чт, 2024-04-25, 02:03

08:24
"Шахтар" обіграв "Волинь". ВІДЕО
Інші останні Спортивні новини
Донецький "Шахтар" вийшов у фінал Кубка України, обігравши в півфіналі з рахунком 3:4 луцьку "Волинь".

Рахунок у матчі в Луцьку відкрив у середині першого тайму бразильський півзахисник "гірників" Алекс Тейшейра. На 35-й хвилині його співвітчизник, один з кращих бомбардирів чемпіонату України Майкон ударом з пенальті зрівняв рахунок. Але вже через дві хвилини вже Тейшейра заробив пенальті, який реалізував Фернандіньо.

На 59-й хвилині з ще одного пенальті відзначився ще один бразилець "Шахтаря", нападник Луїс Адріано. На 84-й хвилині мети досяг удар футболіста "Волині" Лопеса, який відродив інтригу в поєдинку.

Але через чотири хвилини "гірник" Дуглас Коста знову збільшив перевагу гостей. У доданий час Майкон зумів відіграти для "Волині" ще один гол, але на цьому все закінчилося.

28 квітня другу путівку у фінал Кубка України розіграють між собою донецький "Металург" і "Карпати".

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 1098 | Додав: admin | Теги: Шахтар, волинь | Рейтинг: 0.0/0