Сб, 2024-04-20, 07:35

22:43
"Шахтар" розтрощив "Шальке" і вийшов до 1/8 фіналу ЛЄ

Донецький "Шахтар" у четвер 25 лютого обіграв на виїзді з рахунком 3:0 німецький "Шальке" в матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи.

На 26-й хвилині рахунок у цій зустрічі відкрив бразильський півзахисник "гірників" Марлос.

В середині другого тайму аргентинський нападник Факундо Феррейра подвоїв перевагу української команди, а на 77-й хвилині півзахисник Віктор Коваленко встановив остаточний рахунок гри, зазначає "Інтерфакс-Україна".

Президент України Петро Порошенко вже привітав "гірників" із перемогою.

"Наші оплески тобі, "Шахтар"! Блискуча гра!", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому на сторінці президента в соцмережах.

Матч "Шальке-04" - "Шахтар" обслуговувала бригада арбітрів зі Словенії, яку очолює Матей Юг. Функції делегата УЄФА були покладені на француза Філіпа Прюдона, суддівським спостерігачем призначений італієць Маттео Трефолоні.

Нагадаємо, перша зустріч тиждень тому у Львові завершилася внічию – 0:0. Таким чином, до 1/8 фіналу вийшов "Шахтар".

Жеребкування цієї стадії турніру відбудеться в п'ятницю 26 лютого.

11 років тому на цій стадії турніру "Шахтар" пройшов "Шальке". Після нічиєї в Донецьку (1:1) "гірники" здобули мінімальну перемогу в Гельзенкірхені (1:0)

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 837 | Додав: adminA | Теги: Шальке, 1/8 фіналу ЛЄ, Шахтар | Рейтинг: 0.0/0