Пт, 2024-03-29, 01:23

20:11
Стала чемпіоном Європи з боротьби українська жіноча збірна

Українська жіноча збірна здобула перше командне місце на чемпіонаті Європи з боротьби.

Про це в суботу, 12 березня, повідомляє прес-служба НОК України на сторінці в соцмережі Facebook.

"Жіноча збірна посіла перше командне місце, маючи на рахунку 59 балів, що на 10 очок більше, ніж у "срібного" призера Бєларусі", - йдеться на сайті Асоціації спортивної боротьби України.

У той же час чоловіча збірна посіла третє місце, від лідера нашу команду віддаляє лише 8 балів. В Україні – 51, а в Грузії, лідера командного заліку, – 59.

В активі наших борчинь - 7 нагород у 8 вагових категоріях, зазначає "Укрінформ".

Срібними призерами борцівського Євро-2016 стали Тетяна Кіт (55 кг), Оксана Гергель (60 кг) і Юлія Ткач (63 кг), на бронзову сходинку п'єдесталу піднялися Юлія Хавалджі-Благиня (53 кг), Ганна Василенко (58 кг), Аліна Стадник-Махиня (69 кг) і Алла Черкасова (75 кг).

Збірна України з вільної боротьби, набравши 51 бал, посіла 3-тє загальнокомандне місце після Грузії (59) і Росії (54).

"Срібло" на рахунку Андрія Яценка (57 кг), володарями "бронзи" стали Семен Радулов (65 кг), Ібрагім Алдатов (86 кг) і Ален Засєєв (125 кг).

12-13 березня вісім комплектів медалей чемпіонату Європи в Ризі розіграють борці греко-римського стилю. Україну представлятимуть Дмитро Цимбалюк (59 кг), Денис Дем'янков (66 кг), Микола Савченко (71 кг), Дмитро Арабаджі (75 кг), Олексій Чекаленко (80 кг), Жан Беленюк (85 кг), Дмитро Тимченко (98 кг ) і Олександр Чернецький (130 кг).

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 774 | Додав: adminA | Теги: українська жіноча збірна, боротьба, чемпіон Європи | Рейтинг: 0.0/0