Сб, 2024-07-20, 02:11
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів

21:51
Стійкою загрозою для всього світу США визнали росію
Інші останні Новини світу

рф є стійкою глобальною загрозою не лише через її війну проти України, але й експорт нестабільності у весь регіон ОБСЄ і країни Африки.

Про це заявила заступниця помічника державного секретаря США у справах Європи та Євразії Соната Коултер під час пресконференції у вівторок у штаб-квартирі ОБСЄ у Відні.

«Ключовим моментом, на якому я хотіла б наголосити, є те, що росія є стійкою глобальною загрозою, і не лише через свою діяльність в Україні, але й через свої активні зусилля з експорту нестабільності, сіяння плутанини і хаосу в усьому світі», - заявила вона.

За словами Коултер, яка прибула до Відня на Щорічну конференцію ОБСЄ з огляду питань безпеки, на заході вона приверне увагу всіх країн-учасниць до війни росії проти України, а також «до кампанії підривної діяльності, яку російський уряд проводить в усьому регіоні ОБСЄ».

«Війна, що триває в Україні, безумовно, є найяскравішою і найсерйознішою ілюстрацією агресії кремля. Але, як я вже зазначила, це не єдиний приклад дестабілізаційної діяльності, яку він здійснює по всьому регіону ОБСЄ, що включає в себе випадки підпалів та спроби саботажу. Безумовно, ця інформація залишається критичним вектором діяльності російського уряду. І ми дуже уважно спостерігаємо за їхніми зловмисними впливом та діяльністю в Африці, а також за спробами вплинути на динаміку в Західній півкулі», - заявила представниця Держдепу.

Коментуючи питання про те, яким чином НАТО реагуватиме на зловмисні дії рф на території країн-членів, Коултер заявила, що найважливішим лишаються консультації та обмін інформацією, в тому числі розвідувальною, «щоб бути в курсі того, що відбувається на наших територіях».

«Важко сказати, яких саме дій слід вжити, тому що конкретні дії залежать від того, який курс ви прокладаєте у відповідь на конкретну діяльність. Тому я вважаю, що, дивлячись на весь спектр діяльності, наші уряди повинні об'єднатися, ми повинні мати чітке розуміння того, які види діяльності здійснює російський уряд, і тоді ми зможемо найкращим чином організувати колективні відповіді як для зміцнення нашої власної безпеки, так і для того, щоб відповісти на дії кремля», - відповіла представниця Держдепу.

Тим часом, Сполучені Штати оновили список країн-спонсорів торгівлі людьми, включивши до нього росію та білорусь. Всього у ньому 13 країн.

Повідомляють Новини європейської України
Категорія: Новини світу | Переглядів: 197 | Додав: adminA | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]