Пт, 2024-04-19, 09:59

16:19
У Барселоні українець Говоров завоював два "золота" на турнірі з плавання й встановив два рекорди

На третьому етапі міжнародного турніру Маре Нострум-2016, який проходив у Барселоні, українець Андрій Говоров фінішував першим на дистанції 50 метрів батерфляєм.

Його результат (23:16) став новим рекордом змагань, передає "Главком".

На дистанції 50 метрів вільним стилем Андрій здобув золото з результатом 21:61. Цей результат став новим рекордом України.

Нагадаємо, менше місяця тому у Лондоні Говоров завоював золоту медаль у запливі на 50 м батерфляєм. Українець показав результат 22,92 секунди та знову став чемпіоном Європи з плавання.

Перед тим Говоров встановив новий рекорд чемпіонатів Європи. На континентальній першості з водних видів спорту в Лондоні він виграв півфінал на 50 метрів батерфляєм, а його час 22,73 секунди став новим рекордом чемпіонатів Європи. Прикметно, що Говоров поліпшив власне ж досягнення, встановлене на першості континенту-2014 в Берліні (22,87).

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 803 | Додав: adminA | Теги: плавання, барселона, українець Говоров, два золота, два рекорди | Рейтинг: 0.0/0