Чт, 2024-04-18, 08:28

12:45
У мас-старті на етапі Кубка світу з біатлону у Рупольдингу Віта Семеренко фінішувала четвертою
Інші останні Спортивні новини
У жіночій частині п'ятого етапу Кубка світу з біатлону у Рупольдингу (Німеччина) українка Віта Семеренко посіла четверте місце.

Про це повідомляє прес-служба Федерації біатлону України.

Наша співвітчизниця зупинилася у неділю за крок від п'єдесталу у гонці з масовим стартом на 12,5 км з чотирма вогневими рубежами.

"До останнього вогневого рубежу Віта йшла у трійці лідерів, однак єдиний промах у заключній стрільбі залишив українську біатлоністку поза п'єдесталом", - йдеться у повідомленні.

Перемогла норвежка Тура Бергер, яка випередила Дар'ю Домрачову з Білорусі та росіянку Ольгу Зайцеву.

Українки Олена Підгрушна та Валя Семеренко фінішували відповідно на 10-му та 16-му місцях.