П`ятниця, 16.04.2021, 17:21
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
Пошук новин на сайті
Статистика

13:48
Укроборонпрому НАТО пропонує участь у своїх тендерах
Інші останні Економічні новини України

  Агентство НАТО з підтримки та постачання виступило з пропозицією включити підприємства оборонно-промислового комплексу України до переліку виробників продукції оборонного призначення.

Про це повідомляє прес-служба "Укроборонпрому".

"Таким чином, державний концерн "Укроборонпром" може отримати дозвіл на участь у тендерах на постачання товарів та послуг в інтересах країн-членів та партнерів Альянсу в рамках програми "Несистемні брокерські послуги", - ідеться у повідомленні прес-служби.

"Впровадження стандартів НАТО у виробництво та розробка нової техніки для сумісності з ОВТ країн-членів Альянсу є незворотнім вектором розвитку та реформування Державного концерну "Укроборонпром", - зазначив генеральний директор "Укроборонпрому" Роман Романов.

У місії України при НАТО зауважили, що Україна стала першою серед східноєвропейських партнерів НАТО, якій запропоновано таку можливість.

Повідомляють, що вже розпочато підготовку відповідних доповнень до договірно-правової бази для регуляції співробітництва України з Агентством НАТО з підтримки та постачання.

Повідомляють Новини європейської України
Категорія: Економічні новини України | Переглядів: 479 | Додав: adminA | Теги: тендери, участь, НАТО, Укроборонпром | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]