Ср, 2024-04-24, 12:35

19:04
В Дубаї "Шахтар" програв узбекам на "Кубку світу"
Інші останні Українці в світі

Донецький "Шахтар" провів перший товариський матч на зборах в Дубаї. "Гірники" у серії пенальті поступилися олімпійській збірній Узбекистану в рамках міжнародного турніру Dubai Match World Cup. Матч пройшов за територіальної переваги "гірників", однак першими забили узбеки.

Під завісу першого тайму Тураєв отримав пас на хід і перекинув м'яч через П'ятова, який вибіг з воріт на перехоплення. Донеччани відігралися доволі швидко. На 52-й хвилині Алан Патрік після плутанини у штрафному майданчику суперника віддав відмінний пас на Луїса Адріано, а той не схибив. Звісно, нічия не входила у плани донеччан і біля воріт узбеків було гаряче. Але жоден з небезпечних моментів не увінчався взяттям воріт. Оскільки за регламентом турніру нічиєї бути не може, то командам довелося пробивати післяматчеві пенальті.
Перші удари були мимо, а далі гравці реалізовували свої спроби аж до 13-го удару. І тут до м'яча підійшов Томаш Хюбшман і не зміг переграти голкіпера узбеків. А Ібрагімов забив. Отже, Олімпійська збірна Узбекистану отримала два очки, а "Шахтар" - одне. Тепер шанси донеччан на вихід в фінал турніру є мізерними.
Свій другий матч на турнірі "Шахтар" проведе з туніським клубом "Етуаль дю Сахель". З четвертою командою групи В, російським "Ростовом", українці не гратимуть. Dubai Match World Cup.
 Груповий етап Група В. 1-й матч Дубай. "Аль-Мактум Стедіум". 150 глядачів Головний арбітр: Ібрагім Альмухаірі (ОАЕ) ШАХТАР (Донецьк, Україна) – Олімпійська збірна Узбекистану – 1:1 (5:6 по пенальті) Шахтар (1-й тайм): П'ятов, Кобін, Чижов, Ракицький, Рац, Хюбшман, Фернандіньо (к), Вілліан, Тейшейра, Едуардо, Селезньов Шахтар (2-й тайм): Шуст, Кобін, Кучер, Хюбшман (к), Рац (Шевчук, 63), Мхітарян, Гай, Едуардо (Агахова, 70), Патрік, Тейшейра, Адріано Узбекистан: Куватов, Ісматуллаєв, Мустафаєв, Кілічьов, Тураєв (Карімов, 53), Абдухаліков (Нагаєв, 53), Зотеєв (Ібрагімов, 71), Назаров (Керімов, 88), Амонов, Тухтаходжаєв, Мусаєв (к) (Рахматуллаєв, 63) 0:1 Тураєв, 43 1:1 Луїс Адріано, 52 Пенальті: 0:0 Алан Патрік (мимо), 0:0 Тухтаходжаєв (відбив Шуст), 1:0 Адріано, 1:1 Карімов, 2:1 Гай, 2:2 Рахматуллаєв, 3:2 Мхітарян, 3:3 Нагаєв, 4:3 Кобін, 4:4 Мустафаєв, 5:4 Агахова, 5:5 Хашимов, 5:5 Хюбшман (відбив Ісматуллаєв), 5:6 Ібрагімов
Попередження: Чижов (41), Тураєв (50), Тухтаходжаєв (76)
Категорія: Українці в світі | Переглядів: 1282 | Додав: admin | Теги: Шахтар, Кубок світу, Дубаї | Рейтинг: 0.0/0