Пт, 2024-03-29, 01:04

13:01
В Кубку Федерації українські тенісистки обіграли збірну Португалії

Жіноча збірна України з тенісу здобула першу перемогу в попередньому турнірі Першої групи Євро-Африканської зони Кубка Федерації, який проходить в Ейлаті (Ізраїль).

У стартовому поєдинку групи А українки в середу впевнено обіграли команду Португалії - 3:0, повідомляє "Укрінформ".

Катерина Бондаренко взяла гору над Марією-Жоау Кьолер - 6:4, 6:2, Леся Цуренко здолала Мішель Ларшер де Бріту - 6:2, 6:3, а в парному розряді Катерина Бондаренко і Ольга Савчук обіграли дует Мішель Ларшер де Бріту - Інеш Мурта - 6:2, 6:2.

5 лютого збірна України зустрінеться з командою Швеції. У разі успіху українки посядуть перше місце в своїй групі і поборються за путівку у плей-офф Другої Світової Групи з командою-переможницею квартету С, в якому виступають Хорватія, Естонія, Ізраїль і Туреччина.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 677 | Додав: adminA | Теги: Збірна Португалії, Кубок Федерації, українські тенісистки | Рейтинг: 0.0/0