Нд, 2024-06-23, 01:28
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів

18:59
В понеділок в Естонію прибуде контингент французьких військовослужбовців
Інші останні Новини Європейського Союзу

У понеділок в Естонію прибуде контингент військовослужбовців Франції у складі понад 50 осіб, які будуть служити в бойовій групі НАТО.

Про це повідомляє портал ERR.

Зараз в Естонії знаходяться понад 80 військовослужбовців Великої Британії, які у співпраці з естонськими колегами ведуть підготовку до прийому основних сил союзників по НАТО з групи швидкого реагування.

У п'ятницю до країни прибуває контингент британських військовослужбовців у складі 130 осіб. Це перша велика група особового складу сил швидкого реагування НАТО.

Прибуття контингенту і військової техніки НАТО в Естонію за планами завершиться в першій половині квітня.

Особовий склад групи буде прибувати в Естонію літаками через авіабазу Емарі, а техніка - сушею чи морем через порт Палдіскі.

У липні минулого року у Варшаві лідери 28 країн НАТО прийняли рішення про розміщення військ союзників у Латвії, Литві, Естонії та Польщі. В Естонії міжнародний батальйон очолить Велика Британія, у його складі будуть також частини з Франції і Данії.

У складі бойової групи буде близько 1200 військовослужбовців. Британія доставить в Естонію 800 своїх солдатів, бойові машини піхоти Warrior, танкиChallenger 2 і розвідувальні дрони.

Повідомляють Новини європейської України
Категорія: Новини Європейського Союзу | Переглядів: 750 | Додав: adminA | Теги: Естонія, понеділок, контингент французьких військовослу | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]