Чт, 2024-03-28, 13:47

16:01
В трійці лідерів Кубка світу з біатлону закріпилася Валя Семеренко

Українська біатлоністка Валя Семеренко зміцнила свою третю позицію в загальному заліку Кубка світу. У німецькому Рупольдинґу, де 18 січня завершується п’ятий етап змагання найкращих біатлоністів планети, Семеренко фінішувала четвертою в гонці з масовим стартом.

У змаганні елітарної тридцятки Валя менше секунди програла чешці Вероніці Вітковій, яка фінішувала третьою. Другою стала німкеня Франциска Пройс, білоруска Дарія Домрачева виграла перегони.

16 січня у спринтерській гонці Валя Семеренко також стала четвертою.

У загальному заліку Кубка світу Семеренко має 452 бали, попереду тільки Домрачева (500 очок) і фінка Кайса Макаряйнен (558), яка сьогоднішні перегони завершила сьомою.

Черговим успішним результатом Валя Семеренко привітала себе і травмовану нині сестру Віту з 29-річчям, яке олімпійські чемпіонки святкують саме 18 січня.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 872 | Додав: adminA | Теги: трійці лідерів Кубка світу, Валя Семеренко, біатлону | Рейтинг: 0.0/0