Вт, 2024-04-23, 21:03

16:18
В змішаній естафеті Збірна України виграла "бронзу" чемпіонату Європи з біатлону

Збірна України у складі Ірини Петренко (Варвинець), Віти Семеренко, Богдана Цимбала та Артема Прими стала бронзовим призером у класичній змішаній естафеті чемпіонату Європи з біатлону, який сьогодні завершився у польському місті Душники-Здруй.

Українці поступилися переможцям з Норвегії 52,5 секунди, володарям «срібла» німцям - 21,8 секунди.

За підсумками чемпіонату Європи Україна посіла четверте загальнокомандне місце. Окрім естафетної «бронзи», в активі «синьо-жовтих» також «золото» Артема Прими у гонці переслідування та «срібло» Анастасії Меркушиної в індивідуальній гонці.

Наступним стартом у біатлоністів буде чемпіонат світу, який 10-21 лютого прийматиме Поклюка (Словенія).

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 718 | Додав: adminA | Теги: збірна україни, змішана естафета, біатлон, «бронза» чемпіонату Європи | Рейтинг: 5.0/1