Понеділок, 01.03.2021, 16:42
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
Пошук новин на сайті
Статистика

19:24
Відомий європейський дипломат пояснив величезну різницю - Україна – не Росія
Інші останні Новини про співпрацю України з ЄС

Різниця величезна і це одне слово – свобода, – посол Нідерландів в Україні Йеннес де Мол

Надзвичайний і повноважний посол Нідерландів в Україні Йеннес де Мол розповів в інтерв'ю про величезну різницю між Україною і Росією.

«Я вісім років працював в Росії. І мене всі питають: «А яка різниця між Україною і Росією?. Я завжди кажу, що різниця величезна, і це одне слово – свобода», – сказав дипломат.

Він додав, що в Україні «легкий хаос, незрозуміло, що буде завтра», але «в країні є свобода, радість, бажання змін і ініціатива».

«Бережіть, захищайте, розвивайте це», – побажав посол.

До відома, Нідерланди займають лідируючі позиції серед європейських-країн інвесторів в Україну ($8,3 млрд. в 2019 році) і залишаються одним з ключових зовнішньоекономічних партнерів.

У 2020 році через кризу, викликану пандемією, темпи торгівлі сповільнилися.

За даними Держслужби статистики України, обсяг українського експорту товарів до Нідерландів за період з січня по серпень 2020 року склав близько $1,2 млрд. (87,9% до відповідного періоду 2019 року). Обсяг товарного імпорту з Нідерландів склав $463,8 млн. (94,0% до відповідного періоду 2019 року).

Повідомляють Новини європейської України
Категорія: Новини про співпрацю України з ЄС | Переглядів: 333 | Додав: adminA | Теги: Україна – не Росія, європейський дипломат, різниця | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]