Пт, 2024-03-29, 01:22

14:19
"Золото" і "срібло" українка Різатдінова виборола на Гран-прі з художньої гімнастики в Ізраїлі. ВІДЕО

На черговому етапі серії Гран-прі з художньої гімнастики в Ізраїлі українка Ганна Різатдінова завоювала золоту та срібну медалі, повідомляє Хsport.

На фінальних змаганнях в Холоні у вправі зі стрічкою Різатдінова виборола "золото". Також спортсменка блискуче виступила і з булавами, завоювавши срібну медаль.

Лише 0,083 бала не вистачило 21-річній Ганні, щоб увійти до трійки переможців у фіналі з обручем.

В індивідуальному багатоборстві Різатдінова п'ята.

На турнірі збірна України виступила основним складом і завоювала шість медалей.

У Мінську на чемпіонаті Європи з художньої гімнастики Ганна Різатдінова у вправі з булавами посіла друге місце.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 789 | Додав: adminA | Теги: гран-прі, золото і срібло, українка Різатдінова, Ізраїлі. ВІДЕО, художньої гімнастики | Рейтинг: 0.0/0