Нд, 2024-07-21, 22:02
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Пошук новин на сайті
Останні новини дня
Статистика

А країни - "УКРАЇНА"- НЕ ІСНУЄ

Якщо не оберете, під які прапори Вам підходить стати, пропаде і зійде нанівець Ваша енергія боротьби за право не просто жити, а жити достойно, згідно своєї праці. Це до вас я сьогодні звертаюсь, люди, котрі вийшли на майдан.

Ви вже не вірите політикам, які не один раз вас використали й покинули напризволяще все з тими ж проблемами й негараздами. Але зараз ви на хибному шляху, вам хочеться повірити в "доброго царя”, вам не хочеться конфліктів з владою, якою б вона не була, знаючи, що вона сильніша, бо має репресивні механізми, а ви - безоружні і так добре в затишку, в сімейному колі, де є що їсти й пити,куди ви обов”язково повернетесь, "не вступаючи в конфлікт".

Але тоді ,повернувшись, ви опинитесь, "звідки прийшли” - вас "вони"-тримають за бидло, за тимчасову "рабсилу", сьогодні - ви, завтра - замість вас візьмуть інших, молодших, поступливіших, які чекають своєї черги, заплатять їм трохи більше і також будуть і їх тримати в покорі до своєї "милості". І будете з свого зручного дивана чи крісла з філіжанкою кави спостерігати, вмикнувши свій "ящик” за черговим маразмом, який твориться в вашій країні, за вашої байдужості, тимчасової (в наші ненадійні дні все можливе) ситості. І можете дочекатись,що,виявиться - ви вже не відноситесь ні до однієї з існуючих у світі націй, що і держави, в якій ви прожили "все своє свідоме майже життя "Н Е   І С Н У Є".


Vox Populi

спеціально для Голос UA на РФ
Категорія: Пізнавальні статті | Додав: admin (2011-06-15)
Переглядів: 901 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]