Сб, 2024-07-20, 03:11
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Пошук новин на сайті
Останні новини дня
Статистика

АРЕШТ ГЕРОЇВ МАЙДАНУ ХТО НАСТУПНИЙ?

Політична опозиція, схаменіться, об”єднайтесь, завтра може бути пізно!!!

Схоже на те, що серйозні події переносяться на більш теплу погоду, чи то на весну, чи просто-зустрінемо Новий рік-а там видно буде.

Заарештовано багато чиновників, які стали "екс”.Самого головного, дякуючи якому все це стало можливим, не чіпають, напевне, також- йому за це вдячні. За це, що без великих потуг вернулись, аби помститись тим, хто кричав особливо голосно, що пересадить усіх, повикопує з усіляких схованок, куди б не поховались бандити.А що бандити знали, що є за що садити, то і повтікали, а хто і відкупився, бо що то за бандит, якщо у нього не було "заначок”. Відкупився і тихо собі вичікував, коли ж ви перегризетесь, нова владо.

Ждати прийшлось не довго. Недосконалі закони про розподіл прав і обов”язків між гілками влади, потім ще не останньою була і причина, зі сторони це було дуже помітно-споконвічне суперництво, що ще раз проявилося в Україні-серед вищого ешелону влади-це гендерна нерівність-жінка, якою б вона не була у скільки разів розумнішою за чоловіка-він все таки перемагає, недалекоглядний у політиці, занадто обережний в економіці, роблячи багато помилок, які ніколи не визнає.

Кричав з трибуни до народу, який йому повірив, що наведе у суспільстві справедливість, що бандити, які грабували, не криючись державу, народ, сидітимуть у тюрмі. І зрадив. Не тільки нікого не посадив, але зрадив своїх , кому повинен був завдячувати своїєю булавою. Не хватило мужності іти до кінця.

І не визнав своєї провини до цих пір. Майдан їх любив однаково, своїх героїв. Але казки закінчуються і настає реальність, будні. Народ вірив у свою казку. І до цих пір надіється, що ще не все загублено, що оживуть казкові герої, що зло, яке зараз особливо стало проявлятися, в усіх сферах життя суспільства, щезне з його носіями, що народ не дозволить так маніпулювати собою, як це зло маніпулює політиками.

На очах у всього люду ставлять все з ніг на голову, брехня на кожному кроці нової влади, крадуть мільйонами, а переслідують своїх ворогів за тисячі, які не на ті статті видатків направили кошти. В Харкові новий мер робить золоті лавки для народу, крадучи "залишки”, ніби народ дурний радітиме його піклуваннями, а списані лишки-по карманах. Тепер будівництво"Олімпійського” в два рази стало дорожчим, а у влади не хватає на пенсії, треба з народу зібрати, щоб йому потім віддати.

І не знають політики, які ще на волі, чи їх ця участь мине , чи також дістане. І не спішать кучкуватись, все ж разом успішніша боротьба зі злом, але знову наступають на ті самі граблі, здається їм, що до них повинні приєднуватись, а не навпаки. Всі себе переоцінюють, не підстраховуються на всяк випадок.

Нема чиновників, як ми пересвідчились, біля влади, які б спочатку думали про те, як би державу на ноги поставити, в люди вивести, у таку близьку Європу, з її достатком, а потім-про себе, свої преміальні, такі політики ще, напевне, не народились- альтруїсти. Сучасні спочатку-собі, своїм рідним і близьким, а завтра-ще, і так кожен день-собі, рідному , а про те, що вони давали людям обіцянки, а потім-клятву на вірність державі якось відразу забувають.

Сьогодні заарештували одного з героїв Майдану, який називав речі своїми іменами і який не має мільйонів, аби втекти від переслідувачів за правдиво сказані слова і за ці мільйони безбідно десь перечекати, але скільки треба буде чекати? Хто окрім вас самих може перемогти це зло? Адже кожному окремо це не під силу! Чому ви не об”єднуєтесь? Чекаєте, кого слідуючого в кайдани закують? Хочете діждатись бєлоруського сценарію? Адже тим людям, що вийшли на Майдан в Бєлорусі нема на що сподіватись, Європа глуха, Америка-не вмішується, там уже бєспрєдєл?Цього хочете діждатись?

Категорія: Vox Populi
Категорія: Пізнавальні статті | Додав: admin (2011-06-15)
Переглядів: 1136 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]