Нд, 2024-07-21, 20:56
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Пошук новин на сайті
Останні новини дня
Статистика

Чи готове наше суспільство до Туніського сценарію?

З однієї сторони-наші керманичі впевнені, що ні. Вони нам ще не допекли так, як допекли за 23 роки владарі Тунісу тунісцям. Але попередники нашої чинної влади не набагато один від одного відрізнялися. А ще якщо врахувати понад 70 років животіння в залізному кулаці московської імперії...

Імперія жива ще. Вона не стала просто Росією після великого землетрусу під 9 балів, коли трусонуло всіх і в один момент. Хто потроху оговтався, вийшов в люди, а хто досі біля дирявого корита сидить і хоче його хоч чимось наповнить. А "сама” не полишила ще думок і , напевне, ніколи не полишить про "возврат”, і про "пути обустройства губерний.”

Ви, напевне, вже всі забули гасло на державній будівлі в Росії , коли там була смута, прихід до влади Єльцина, нам його довго по телевізору демонстрували, чи не неділю воно там висіло, ніхто і не думав, що якусь із розвалин "союзу нєрушимых” цим непристойним гаслом ображено.

То було гасло " Ельцин! Заставь хохлов кормить Россию!”

І що, не годували? Годували, возили в кравчучках всілякі продукти з України, на базарчики в Брянській області. А потім і на кучмучках, також возили. Що тоді творилось! В електричках, на станціях, особливо на станції "Хутір Михайлівський”.

Якого там люду тільки не було! І з яких країв , не тільки хохли годували росіян, а й молдавани, й інші народності. А потім трохи відійшли і перестали возити. Звісно, можливо, нашими главарями спільно з російською владою це було спец операцією, зробили різницю в цінах і приходилось декому так помандрувати, щоб самим не здохнути з голоду і росіянам підсобити.

На собі вони цього землетрусу не відчули, влада, і з однієї сторони і з іншої. То, що звільнились з-під вікового гніту, ніби підбадьорювало і не давало розслабитись зовсім або навпаки-не з”їхати з глузду.

Самих людей-простих росіян можна зрозуміти, елітна нація, сама велика, з величезними просторами, хоч можна деякий простір і не заносити до російських, бо вони були приєднані, як і Україна, не так добровільно, як вони собі це (росіяни) уявляють. А коли ще до древніших часів повернутись, то виявиться, що великі території були захоплені, а народності, які там проживали, багато їх колись було, просто щезли з мапи Землі .

Прості росіяни, не шовіністи, нічого поганого для українців не бажають. Але то прості , а є ж такі, які не хочуть і чути, що є така нація і є така держава. І до цих пір вони вважають багато українських земель своїми. Що говорити про шовіністів і націоналістів, які в Москві не хочуть бачити неросійських облич, забуваючи про те, що їхні пращури зігнали , можливо, предків цих людей з їх батьківщини.

Так, що говорити про шовіністів, коли дехто з російських демократів , як вони себе називають, чи то помилково, а чи то на догоду майбутньому електорату в прямому ефірі радіо без цензури , а це був Борис Нємцов, коли його запитали, як він допомагав націоналістові Ющенку в його Майдані, він і від Ющенка відхрестився, і від Юлії Тимошенко-тим більше, сказав, що підтримував народ , який прагнув демократичних змін.

І при цьому назвав місто Київ "русским городом". Як вам така заявочка? Не матір”ю російських міст, як в старовину називали древній Київ-” мать городов русских” , а російським містом. То що ви хочете від російських шовіністів і наших комуністів?

Правильно каже Наливайченко , потрібно вже давно ставити питання про заборону комуністичної ідеології, нам мізки довго нею пудрили, творили геноцид і морили в концтаборах, і всі ідеологи і старі і сучасні на цю ідеологію посилали лише рядових партійців, а самі жили як капіталісти. І зараз Симоненко в розкішному палаці , який коштує не один мільйон долярів по іншій-капіталістичній ідеології процвітає. І всіх до фєні посилає.

І хто зараз з них живий, хто причетний до всього, що вони з нашою нацією творили, ще є свідки , то хай буде над ними суд. А то якийсь кошмар , ніби сон, за вбивцю народу, якого всі бюсти повикидала вже Росія, признавши, що він був кат, в Україні вороги держави-комуністи-саджають в тюрми молодь, яка не може перенести наруги над собою і своїм народом-, який знаходиться ніби в наркотичному сні- ці хлопці самі зривають цього ката з п”єдесталу.

Російські ніби-то демократи ремствують, що їм нема кого піднімати на революцію, у них там одні пенсіонери виходять на площу. А у нас на недавньому Майдані було стільки молоді! Не даремно ми його мали, Майдан. Ми вже не такі заторможені, ми скинули пута і ярмо. А що вони -наші біля руля цього не помітили, то це даремно . Європа рядом . І залізного занавісу нема. Так що хай начуваються. І купа золота їм не допоможе.

Категорія: Пізнавальні статті | Додав: admin (2011-06-15)
Переглядів: 891 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]