Сб, 2024-07-20, 03:36
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Пошук новин на сайті
Останні новини дня
Статистика

Чи любиш ти свою країну УКРАЇНУ

АВТОРСЬКИЙ МАТЕРІАЛ VOX POPULI

Як любити просто край, де тебе мати породила , як за цим краєм ностальгувати, коли ти від нього далеко, згадуючи своїх рідних і близьких людей, маючи в уяві стежки, якими бігав з друзями, якщо була річка, де ви любили плавати, то і річку, вигони, де бігали , граючи в футбол чи просто бігаючи, пасучи корову, якщо це було в селі, в лісі, разом збираючи гриби, якщо це була грибна пора.

Як його любити? Чи не любити? Це те саме, що або жити або просто бути в цьому світі лише прибульцем з іншої планети.

Раз таких серед нас немає, значить всі ми в якійсь мірі , якщо ми не хворі, то переймалися питанням як ми любимо чи нестерпно ненавидимо місце , де ми себе впізнали серед інших.

Так, це місце нашого прозріння, впізнавання природи навколо себе, сприйняття інших людей-друзів і недругів, можливо-ворогів, яких в дитинстві ще не могли так називати, хіба що як суперників в чомусь .

Не буває в житті лише приємних спогадів, бо немає ні в кого гладенької дороги, у кожного доля своя і проживає кожен її як кому поталанить.

Багато значать в житті зустрічі з гарними людьми, можливо, це могли бути і родичі. Бути батьками-це також талант. Батьків не обирають, кому в цьому повезло, той і кращі має спогади.

І хоче повертатися той в свій рідний край частіше, кому є до кого повертатись. У кого є рідні душі і хто є також для когось рідною душею. Стати таким також має бути талант життєвий.

Справа в іншому- чи любимо ми свою країну, як того потребує вона, наша Україна. Чи все ми, живучи тимчасово свій відрізок часу у вимірі просторовому, земному, чи все , що від нас залежало, зробили, аби наша країна стала для нас і наших земляків кращою?

Щоб покоління людей, які за нами прийдуть, були нам вдячні, що ми не спопелили під собою землю, що вона залишиться родючою , ще багато поколінь прогодує, зігріє, напоїть не отрутою, а цілющою джерельною водою.

Хто може цим похвалитися? Чи не живе він тільки сьогоднішнім днем? Чи не є він лише споживач? А чи думає, як після нього ця земля існуватиме, що людям дарувати буде-квіти на лугах , чисті ріки , моря, чи гори сміття, які скоро вкриють всю родючу українську землю?

До цього йде. Цивілізація і прогрес робить добрі справи і зразу їх руйнує. Засилля автомобілів і в той же час не поспішає ніхто пересідати на велосипеди. А від кого залежить припинити загазованість міст, цей сморід і смог ті пересідають у вертольоти.

Отак ми любимо свою країну . Якщо ми попадаємо у владні кабінети - ми не думаємо, які закони потрібні країні, аби її підтримати, прибрати охайно, і для мешканців цієї країни, які нас обрали , щоб ми їх проблемами переймалися, покращували їх перебування тимчасове, на даній площі планети, ні.

Ми передусім для себе розуміємо які ми тимчасові не тільки на планеті, але саме зараз саме в цих кабінетах і ми творимо для себе рай , адже прекрасно розуміємо-окрім себе самих для нас рай ніхто не побудує.

Хоча би трішки пожити в раю, хто про це не мріяв? Навіть якщо для цього перетворити існування інших в пекло. Всі ліси для себе , під себе, для своїх розкішних вілл, і ніякий смог нам не страшний, і ніхто нас тут не дістане, ніякі Майдани. Хто там кличе на Майдан виходити, хто посмів наш налагоджений рай потурбувати?

Живемо сьогодні, а що про нас прийдешні покоління згадають? А вони будуть, ті прийдешні?

Від нас з тобою залежить, чи вони будуть, від простого люду, бо тим, що попали наверх з нашої вини скоріше, а не за допомогою, на це просто начхати, бо для них сьогодні є рай.

Давай же їх не тільки з раю виметемо, але й з Олімпу скинемо. Нам тоді Україна подякує, бо там засіли її вороги закляті, які цураються її мови, її народу, оскверняють її історію і її героїв.

Категорія: Пізнавальні статті | Додав: admin (2011-06-15)
Переглядів: 2214 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]