Сб, 2024-07-20, 03:35
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Пошук новин на сайті
Останні новини дня
Статистика

Чому українські політики полюбляють наступати на граблі?

АВТОРСЬКА КОЛОНКА VOX POPULI

Самому простому українцю -не політику, який тривалий період спостерігає за баталіями серед вітчизняних політиків, за іхніми злетами та падінням , все зрозуміло, чому вони не мають успіху в досягненні якихось починань.

Чому вони цього не бачать? Напевне через те, що ця "колода”-у їхньому оці.

Чужі пилинки бачать усі. Тільки не свої колоди.

А противник-конкурент із чужого табору-все це прекрасно розуміє і використовує, граючи "без правил”, бо іншої нагоди взяти все до рук може і не бути.

Що все до рук , чи може поки що майже все, прибрано ми- народ, здаля бачимо, чого не бачать цього ті, хто знаходиться зовсім від цього загарбання близько-не ясно.

До них виникає безліч питань. Але як для себе вони підібрали, скоріше-підігнали всілякі закони і положення, що нам, знизу, і не видно, як їх про що-небудь запитати.

Що вони насамперед прийняли-це як від нас, від народу, відгородитись на безпечну відстань, щоб нас не почути.Хоча перед тим, як від нас щось залежало(коли ми називались не просто народом, а виборцями)-вони всім нам обіцяли, що почують кожного.

Звісно, вибори не за горами, але ми не маємо можливості тепер, дякуючи їм під себе прийнятим законам, їх ні про що запитати, бо вже існує закон, дякуючи якому ми не маємо права без їхньої згоди називати їх ПІБи.

Так, звертайтесь до будь кого, до тітки Ганни, тільки не до відомого політика, особливо якщо цей політик обтяжений владою.

Але до опозиційних політиків ще можна звертатись , називаючи їх. Бо у нас, в Україні про неї ще не прийняли таких, під них, законів. Хіба що вони-нинішня влада, піде знову в опозицію.

Але ж ми з вами є свідками того, що туди добровільно ніхто не ходить. Туди заганяють, використовуючи всі огріхи і наступання на граблі попередньої влади, конкурентів.

То як наша опозиція, яка себе називає демократичною ,спостерігаючи, як у народу забирають те, що обіцяли, ніяк на це не реагує?

Можливо вона не настільки демократична, і погодилась на такий грабунок ? Адже якщо знову потрапить у владу(надіятись треба!) то самій не прийдеться щось подібне приймати, кому хочеться бути під прицілом?

Чи може ще не прокинулись наші обранці від новорічного похмілля, або не поз”їзжались ще з теплих курортів, де перебували за народний кошт?

Які ж вони відірвані від нас, від народу! Все, що там, нагорі приймається, все повинно слугувати їм, їхньому великому капіталу, їхнім примхам. Для них ми скоро взагалі перестанем існувати, як допоміжний матеріал, перетворимось на бидло, якщо вони відмінять всілякі вибори, і біля корита стануть як вилиті із чугуну.

Бо ще не все розграбоване, ще не всі одежини з народу здерто. Ще можна по вулицях ходити не оглядаючись, чи не підстрілять. Але до цього хіба далеко? Що вони приймуть завтра? Або за день до виборів?

Де ви, демократи з опозиції? Чому серед вас немає єдиної думки, як боротись з чумою , яка насуває на народ український? Ви знову переймаєтесь тим, як підставити своїх по табору, аби їх дивіденди стали вашими?

Скільки будете наступати на граблі? Знову агітуватимете, аби тільки за вас, краще проти всіх, тільки не за "неї”? Зрадієте, коли її посадять? А хто за вас, без неї , прийде на вибори?Про це ви не задумуєтесь іноді?

Все-таки поки є час для порозуміння, використайте його? А ми, народ, вже не такий затурканий-і Захід, і Схід-розберемось, за кого голосувати, кого підтримати, кого почути.

Категорія: Пізнавальні статті | Додав: admin (2011-06-15)
Переглядів: 940 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]