Нд, 2024-07-21, 21:11
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Пошук новин на сайті
Останні новини дня
Статистика

До " молодого Даровання”

Поважний пане Яценюк!

Звертається до Вас в моїй особі та "сіра маса”, яку ви - політики починаєте помічати лише перед черговими, або позачерговими-виборами.

Так, у вашої політичної сили після останніх виборів з'явився деякий рейтинг, завдяки нам, - "сірій масі”. Ви непогано виглядаєте на фоні тієї ж "Нашої України”, яка сіла в калюжу разом із своїм лідером - Віктором Ющенком. До речі (слово пишеться окремо, не так, як Табачник написав), Вам не відомо, як почувається на сьогодні наш "єдиний нами обраний” екс-(тепер) президент?

Нам, "сірій Масі” до цих пір невтямки, що на нього наїхало, що він нас так по-бандитськи "кинув”.

Якщо "бандитам-тюрми” його так прижали, то він міг би звернутись за допомогою до нас, до Майдану, ми б його захистили своїми могутніми грудьми, хотя ми іноді буваємо і занадто тендітними.

При нагоді передавайте йому низький уклін і самі його не наслідуйте, надійтесь на нашу підтримку завжди, не вважайте, що ви - єдиний туз у колоді, почувайте поруч ще плечі партнерів по спільній справі - захисту держави і державних цінностей, її історії, якої ми- НАРОД-  ніяким табачникам на поталу не віддамо.

Категорія: Пізнавальні статті | Додав: admin (2011-06-15)
Переглядів: 915 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]