Сб, 2024-07-20, 03:32
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Пошук новин на сайті
Останні новини дня
Статистика

Як можуть корупціонери побороти самі себе?
Питання "віку", або "дня" для України. Інші держави зачіпати не будем бо живемо ми тут.

Як стають в Україні корупціонерами - не мені вас учити, самі спостерігали не раз, даючи хабара, або беручи, якщо ваша посада на це розрахована.

З розвалом" Союзу" хто залишився біля " кормушки-"(ще не розбазареної-не розметеної ) всіма і кожним-? Та що за питання-хто б туди "кожного " допустив - це нісенітниця.

Вірно, директори підприємств, їхні "зами", по всяких там господарствах, їхні родичі-діти, зяті, брати.

Вони скоренько відкараскались від найманих працівників, скориставшись нагодою, що нема "старшого брата", якому приходилось де в чому "звітувать", і який зараз "прибитий , у шоці", із своїми проблемами і до них не добереться, не потрібно буде і з ним ділитись, - все по-братськи поділили з діячами профспілок - "ярими захисниками               трудового люду", з діячами єдиної і несогрішимої – скоріше - з її функціонерами, які могли б де небудь і в'якнуть, не дай боже.

Профспілок, які б дійсно захищали б коли-небудь нас із вами у нас, у "Союзі" , зроду-віку не було, було це лише у звітах за списування якихось матеріальних цінностей, звучало на профспілкових зібраннях, їм , їх головам , доручалось ставити підписи на папірцях, які підписувались начальниками трудових колективів, а вони могли і не знати, що підписували. Так що розраховувати вони і не могли на "чесний" переділ залишеного багатства, напевне задовольнились тим,що було запропоновано.

Це у кращому випадку, кращому-для цих "профлідерів". А могли і не запросити "до розподілу". Що дісталось партійним функціонерам - це, скоріше за все, залежало від "постаті" цього функціонера, наскільки він вписувався в їхню "зграю". Скільки довіри він викликав у керівництва.

Хто працював на заводах-тисячниках - самі прості трудящі - що ви мали з того, що ваш завод визнали банкрутом і всіх вас звільнили, або довели вас до звільнення, не платячи вам заробітну плату?

Вам повідомили, які активи залишились на заводі, вас запитали, як ними розпорядитись, куди діти напрацьовану продукцію, станки, на яких ви працювали весь свій робочий вік?

Нікому до вас діла не було, куди ви ділися з заводу, вас просто "здихались", а за ваш рахунок збагатились ваші начальники, їхні зами, і ті, хто умів з начальством тісно співпрацювати, коли треба - відвернутись і не побачити, що з заводу "начальство" почало евакуацію продукції, може, на слідуючому відвантаженні і їм щось перепадало. А ви були занадто горді, робочі люди, аби "в зуби" начальству заглядати, то і порозходились по всяким "закордонах" з " кравчучками ",а потім-і з "кучмучками ", щоб якось прогодувати сім'ю. Нічого ви не наварили і по закордонах, бо не вміли хабарі давати, та і ні з чого було давати, бо з копійками вирушали в мандри (іноді- позиченими),з копійками і повертались, а на митниці хлопці здорові стояли, без хабара там не влаштуєшся - митником працювати. І не пропускали додому, поки не здеруть "данину". Дуже рідко , але траплялись митники і справедливі, які могли оцінити ситуацію і повірити, що ти дійсно пролетарій , і відпустити з богом, без викупу.

То що ми тепер маємо - хто наші мільйонери сьогоднішні, могли прості робітники вибитись в мільйонери? Відповідь так - якщо навчились біля начальства красти. А ще - якщо вірно "служили" їм же.

Якщо навчились ходити по трупах, якщо ці трупи - були їх рук справою. По-іншому в країнах-, в одній з яких ми з вами є - стати мільйонером простій людині було неможливо. Науковці, у яких були мізки, для "пост"- держав були не потрібні, і де хто чув, щоб в нашій державі і "до" і тим більше- після-хтось із науки став мільйонером ? Мати машину, дачу, в центрі квартиру -так. Але мільйонерів не було.

А зараз - звідки набралось стільки мільйонерів? Відповідь одна - всі вони корупціонери. Уміли і давати хабарі, а де брали для цього, щоб давати - дивись вище, і брати, коли (дякуючи тому, що було що давати) - видряпались на вищі щаблі ,а щаблі у них у всіх - одні - владні.

І обдирають вони ще з більшою завзятістю всіх, хто до влади не належить, бо знають, що їм за це нічого не буде, бо ви - не з їхньої обойми і вас можна обдирати і відповіді ніякої на ваші протести не давати, бо з них за цю відповідь ніхто не спитає - ні суд, ні прокурор, ні уряд, ні президент, ні Верховна Рада, бо вони їх усіх купили-оптом. І вся ота вище названа братія вам, простому не мільйонеру - не служить, вона служить великому капіталу. І заглядає йому в рот, аби нічого не пропустити, не дай бог не дочути,коли велять" ФАС!"-за що - питати не будуть, а будуть виконувати, потім приберуть, хто, не приведи господи, їм на дорозі стояв, зітруть в порошок, закатають, переїдуть і не оглянуться. Хочете до цього дочекатись?

Тоді не виходьте з хати, не підтримуйте ніяких акцій, не боріться за право зватися людиною, а не бидлом чи козлом, хай з вашої згоди та байдужості твориться беззаконня і грабежі, убивства і брехлива політика, множаться мільйонери, продажні депутати, які вам не підзвітні, хоч ви їм допомогли видертися на "Олімп".

А може ми їм допоможемо побороти корупцію - самих себе їм нізащо не побороти.

Допишемо до вимоги" Переписати Податковий кодекс" - нашу допомогу в боротьбі з ними самими - це питання також відноситься до економічних- " Подолання корупції". Хватить плодить мільйонерів, давайте жити справедливо, награбували - досить!

Депутатів-запроданців - з Верховної Ради! Хай ідуть на свій хліб, не будемо їх утримувати, досить! До Верховної Ради вибирати потрібно не по блатним законам, які вони для себе наприймали, а по нашим, виборчим, а виборці - ми з вами - хай ідуть до Верховної Ради виборцям допомагати - закони приймати, як переборювати труднощі. Як вони про них знають, коли майже всі вони уже мільйонери! А добули вони їх завдячуючи нам з вами, нашій байдужості, викручуючи руки конкурентам, переступаючи і наїзжаючи, що тут говорити, в наш час чистих мільйонерів немає.

Народ бідує, не маючи впевненості у завтрашньому, а іноді і в сьогоднішньому дні, не маючи гарантованої заробітної плати, хто прораховував тіньове безробіття - це коли вважається, що ти на роботу ходиш, а що ти всього три дні в неділю ходиш, то це не безробіття, де цим людям дітись, хто їм відповість, хіба цим депутати переймаються?

Вони переймаються тим, аби з свого майна податки не платити, щоб не добрались до їхніх яхт та приватних літаків, не обклали їх податками, ось через що вони масово пруться в депутати - не ваше їм болить, а щоб своє зберегти. І до їх оффшорів ніхто, щоб не добрався, не заставив повернути.

Таким же буде і Трудовий кодекс. Вони - не люди праці, вони вже забули, що то таке. Аби це не було правдою, то вони б так безпардонно себе не поводили, людей би за бидло не мали. Але наші українські МАЙДАНИ роблять свою добру справу - вони об'єднують людей праці зі Львова і Донецька, з Києва та Одеси. Немає різниці - Захід і Схід - є ОДНА ЄДИНА НА ВСІХ УКРАЇНА.

Категорія: Пізнавальні статті | Додав: admin (2011-06-15)
Переглядів: 894 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]