Чт, 2024-07-25, 05:51
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Пошук новин на сайті
Останні новини дня
Статистика

Лист до лідера партії "Батьківщина" пані Юлії Тимошенко
Шановна пані Юля! Звертаюсь до Вас , беручи на себе велику відповідальність,- від імені простих українців, які голосували саме за Вас -на виборах президента України- і за партію”Батьківщина”, яку очолюєте Ви, на виборах до Верховної Ради України. Не пишу слово президент з великої літери. Щось нам в Україні з цим не таланить. Не з словом, Ви мене зрозуміли, а зі змістом. Ніби ми не заслужили кращого , ніби не хворе суспільство, подивіться, як у нас в Україні з освітою-все гаразд, все населення має середню освіту, я маю на увазі  все-здорове населення. Статистику хвороби у суспільстві я особисто не вивчала, звісно у сім”ї не без виродків, але коли ці виродки якимось чином починають робити в твоєму домі погоду, з якою ти не хочеш ніяким чином миритись, але не знаєш, як, коли не хочеш вмикати телевізор з його постійними зараз "шоу” маси, з першого погляду ніби не хворих людей, але тільки вони починають говорити, маючи перед собою лише себе-як окрасу не тільки цього "шоу”,але і окрасою всесвіту...

Що тут поробиш-самозакоханість-не окраса ніякої цивілізації. Але ж нема на кому зупинити погляд, як на претенденті , за кого на наступних виборах хотілось би голосувати, чи то як за президента, а чи то до Верховної Ради, слухаючи всілякі політичні дискусії.

Пані Юля, я-як і раніше-, і не тільки я, (я в цьому впевнена), не розчарувались в вас, як в сильній і вольовій жінці , ще до того -гарній, привабливій ,і політику, до якого сильній половині -масі політиків тягнутись-не дотягтися,-ми до вас звертаємось з таким питанням-проханням-наказом-чи як його обізвати: як повірити зневіреним, обдуреним людям-наступним обіцянкам, які знову лунатимуть з майданів? Ми хочемо знову вірити , але ми не хочемо бути знову обдуреними. Адже є від цієї брехні ліки. І є рецепти, в які люди повірять: "Бандитам -дійсно тюрми, хто нажив мільярди -мільйони, і не має доказів їх законного придбання-хай їх або повертає, або йде у світи, де це не вважається криміналом". Невже це нездійсненне бажання мільйонів простих українців, які спостерігали всі ці роки за грабунком у їхній оселі і не мали до кого звернутись , аби це хтось-всесильний-заборонив! Адже у нашій державі процвітає засилля бандитизму і корупції, проста людина немає захисту, журналіст-не має захисту, суди, прокуратура- корумповані, в пресі:- "дочка екс-президента України -має віллу, яка по вартості є на шостому місці у світі!” За які такі здобутки вона її придбала? Навіщо така дика розкіш? Вона-не "три пяди во лбу”(рос), просто родилась в сім”ї президента—бандита.І їм обом поки що везе, що народ-мовчки ще спостерігає. Ми всі-народ-думали до недавних пір, що корупція, як Усама-бен-Ладен-вічна. Але недавно ми пересвідчились, що деякі країни з нею успішно борються. І що нема недоторканих для закону, і країни стають успішними не обдираючи свій народ , в усіх правах йому відмовляючи, а просто в них-,отих чудо-країнах,-усі перед його величністю- законом—рівні, привілеї у всіх-однакові-зміцнювати свою державу працею на всіх рівнях-від двірника до президента.

То що, пані Юля, пристаєте на таку-народну довіру-прохання-наказ? Ви з цим наказом справитесь, а ми Вам допоможемо, тільки хай покаються ті, хто з вами рядом був і зрадив, а зараз знову стає поруч.Тільки тоді наш МАЙДАН буде успішним, коли довіра буде двостороння. І хай майорять на майдані прапори всіх партій, які спираються на народ, але з умовою, що звітуватимуть вони нам-народу багатостраждальної України.

Авторська колонка    VOX   POPULI

CПЕЦІАЛЬНО  ДЛЯ  ГОЛОС  UA  НА  РФ
Категорія: Пізнавальні статті | Додав: admin (2011-06-15)
Переглядів: 1108 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]