Чт, 2024-07-25, 06:30
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Пошук новин на сайті
Останні новини дня
Статистика

Майдан2010: перемога Януковича
Майдан підприємців закінчився нічим, чи то пак покращенням рейтингу Віктора Януковича. Власне кажучи, цього і варто було чекати після того як підприємці відмовилися від відкритої підтримки опозиційних політичних сил. Зазначу, що провладні політсили підтримку і не пропонували. Ця "відмова" і була головним завданням влади на початку акцій протесту. Адже, Янукович знає, що таке Майдан, справжній багатолюдний Майдан простих українців.

Намір підприємців залучити на свою сторону простих людей, зокрема, киян, був приречений через помилку їхніх лідерів висувати тільки економічні вимогу – вето президента на Податковий кодекс.

Більшості людей важко було вийти на такий хаотичний Майдан із дивним гаслом – вето.

Промахом підприємців-революціонерів вдало скористалися маніпулятори від влади. Ці люди дійсно вміють досягати мети своїми методами, чого тільки варто президентство Януковича. Адже посадити на трон людину, яку в другому турі підтримала меншість, себто менше 50 відсотків виборців, не так просто. Але "регіональні королі маніпуляції" за допомогою технології "противсіхів" це вдало зробили.

Так само вийшло і цього разу. За допомогою підкилимних домовленостей вдалося налагодити зв'язок з частиною підприємців-революціонерів, а як відомо – розділяй і володарюй. Отже, перший крок було зроблено.

Наступною метою маніпуляторів було бажання "відбілити Януковича" - типу він нічого не знає про Податковий кодекс, який у Раді дружно ухвалюють його "регіонали" за подачею уряду Азарова-Тігіпка. Для досягнення цієї мети було використане недолуге вето (недолуге вето, бо не повне, а тільки часткове). Також Янукович не впустить нагоди, щоб провести чистки в уряді під прикриттям "неправильного кодексу". Таким чином буде вбито двох зайців – з уряду тихо викинуть тих, від кого вже давно відмовилися, а просто чекали нагоди, щоб їх позбутися, а народу покажуть, який в них справедливий і сильний президент – тому що Янукович – справжній лідер нації.

Тепер в очах українців, які направили свій погляд в телевізор, Янукович – рятівник малого бізнесу. А підприємці в повному екстазі салютують на Майдані під пильним наглядом депутатів-регіоналів.

Все пізнається в порівняні: спочатку підприємцям сказали скільки в них заберуть, а потім забрали менше – отож, радійте.

Але частина підприємців зрозуміла, що їх банально кинули і вирішила продовжити свою боротьбу. Але маніпулятори від влади не сплять: Майдан розігнати, бо немає куди ялинку ставити)

Ось так завершився невдалий похід проти влади під економічним гаслом.

Проте 6 грудня одна частина підприємців збирається на новий похід. Цього разу вже врахувавши свої промахи вони закликають долучитися до них всі небайдужі партії і громадські організації. Проте, поки не відомо, що саме, окрім скасування Податкового кодексу, вони вимагатимуть.

Власне кажучи, від вибору гасел та вимог і залежатиме успіх їхньої компанії.

Категорія: Пізнавальні статті | Додав: admin (2011-06-15)
Переглядів: 868 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]