Нд, 2024-07-21, 20:32
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Пошук новин на сайті
Останні новини дня
Статистика

Майдан знову хочуть привласнити

Сьогодні, 22 листопада,2010 року, в шосту річницю - Майдан хочуть зробити піар-акцією окремі політичні сили, хто самостійно, а хто за допомогою підставних осіб.

Невже ті, хто цим займається, не втямлять, що людей вільної поки що України не потрібно на налигачі, або посулами підзаробити на всіляких акціях (потрібно визнати, що є і такі) - вести на Майдан, люди вже зрозуміли, з якою владою мають справу і добровільно, своїми силами прагнуть позбутися ярма.

Не всі,хто зараз на Майдані – підприємці, нічого ще не значить, що не видно прапорів жодних партій,їх представники є поруч з підприємцями. Підприємців прижали Податковим кодексом, а інших людей-несправедливі пенсії та зарплатня, якої іноді зовсім нема. Що з того, що підняли трохи зарплату в бюджетній сфері? А хто поцікавився,скільки часу відпрацьовують бюджетники?

І як за половину призначеного окладу-(1800/2) гривень молодій сім”ї вижити? Особливо,якщо обоє -і дружина і чоловік-бюджетники? А якщо ще є діти, яких треба вчити, чи то в школі, чи то у виші?

Так що особливо не розпинайтесь, що акцію організували підприємці.

Без підтримки простого люду вам нічого не досягти. Ви – підприємці. Вас не так багато. А люди, що приїхали з вами - просто вами найняті працівники -до підприємництва їм далекувато. Так що не кумизтеся, а приймайте допомогу від усіх бажаючих. Народ вам так наказує, він, народ, сьогодні спостерігав, і за трансляцією в "ОНЛАЙН" і чим вона закінчилась. А якщо ви будете дертися, що без усіляких партій обійдетесь – то, вибачте, ви або ПІП ГАПОН ,або гарно проплачені "регіоналами".

Бо кричати "Януковича-в тюрму",а всіх - "геть" і не боятись, що вам за це нічого не буде без підтримки народу (простого, не підприємців), і без підтримки шанованих політиків - (є і такі ще , не всі продались), -це просто чистий, нічим не прикритий фарс.

Категорія: Пізнавальні статті | Додав: admin (2011-06-15)
Переглядів: 1199 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]