Нд, 2024-07-21, 21:13
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Пошук новин на сайті
Останні новини дня
Статистика

Мертві "рускіє" душі
АВТОРСЬКИЙ МАТЕРІАЛ VOX POPULI

"Регіонали" та комуністи нарешті прозріли і зрозуміли, що російськомовні українці і росіяни – різні національності. А отже, вони борються за права української нацменшини, а не за "державотворчу націю". О, лихо!

Мабуть, не личить таким борцям за "рускій мір" захищати нацменшини - не заведено так у Росії, згадайте Ічкерію, Об'єднання українців та інших "терористів".

Тому борці з "українізацію" і щирі прихильники відродження стабільно-репресивного СРСР вирішили виправити цю помилку, закликавши російськомовних під час перепису записуватися росіянами. Виявляється все дуже просто: якщо немає росіян, то їх можна вигадати у фантазії химерного комуно-олігархічного об'єднання.

Правда "регіонал" Царьов влучно підмітив, що в усьому цьому "сенсу немає...можна записатися хоч турками". І відразу ж відкидає намір комуніста, якось реабілітувати так звану владу за русифікацію України в очах світу, мовляв, та пішли всі ці к.. ще їх питати - "треба просто домогтися того, щоб російська стала другою державною".

Ось так просто - в стилі "да пошлі ви".

Ну, насправді не знаю як там турками, але можна - англійцями. Уявіть собі: результати перепису свідчать, що в Україні мешкає 80 % англійців, які перебувають під гнітом нацменшини, яка взяла владу у свої руки. Замордовані англійці України пишуть листа до королеви, у яку благають взяти їх під своє крило. А свої землі українські - вся Україна - це подарунок на весілля принца Вільяма. Як вам? Химерно...

Зрозуміло, що це повна дурня.

Не варто забувати, що серед російськомовних українців багато патріотів і гідних синів своєї землі, крім того більшість із них вільно розмовляє по-українськи. Я певен, що бажаючих "продати душу" не буде багато, але дехто погодиться, бо навіть в Ісуса був Іуда.

Проте насторожує інше, що це? Дурна заява "рускіх у владі", а чи хлопці просто розкрили "план" так званої влади. Якщо ми говоримо про цю владу, то не варто відкидати фальсифікації (згадайте 2004: якщо Янукович сам пішов на 3-ій тур, то це означає, що і він особисто визнав масштабні фальсифікації у другому турі).

У так званої влади завжди може виникнути спокуса сфальшувати референдум, за яким не так пильно, як за виборами, спостерігатиме Європа і світ.

Отож, українці, пам'ятаймо, що ми єдина і соборна нація і всі ці негаразди ми переживемо в єдності. А ця так звана влада як нізвідки прийшла, так в нікуди і піде.

Тому під час перепису будьте уважні, щоб ви не стали китайцем чи кимось іншим, а залишилися УКРАЇНЦЕМ.
Категорія: Пізнавальні статті | Додав: admin (2011-06-15)
Переглядів: 1538 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]