Чт, 2024-07-25, 06:39
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Пошук новин на сайті
Останні новини дня
Статистика

Навіщо нам така Верховна Рада?

Якщо депутати хочуть - ходять, а скоріше за все вони туди зовсім не ходять, аби дійсно працювати над схваленням законів, за якими країні і всім її жителям-населенню ,а чи нації – жити, тоді навіщо нам на нашій шиї дармоїди?

Вони для себе уже схвалили закон, який їм дозволяє гуляти-веселитись зі своїми коханками по морям-океанам, відвідувати свої заморські вілли, збудовані за наші, народні мільйони, ними награбовані згідно із схваленим для себе-трудяг законами. А в сесійному залі за них за всіх "працює" "якийсь Вася"- якому для всієї-то роботи потрібно встигнути засунути в щілинки побільше карточок усіх відсутніх.

А тепер ще до всієї цієї канітелі ще й голова Верховної Ради, точніше сказати зради, плакати почав, що люди не вгадали,за кого треба було голосувати, не обрали побільше таких, як він – "нормальних", тепер з ненормальними самі розбирайтесь, він умив руки, бо до них не відноситься.

Та невже вони нас за козлів дійсно мають?

Ми не забули Майдану 2004 року. А у них чого така коротка пам'ять? У нас була перемога!

Ми можемо знову її здобути! Адже НАС БАГАТО і НАС НЕ ПОДОЛАТИ !!!

І не бидло ми і не козли, і втрачати нам,окрім ВОЛІ, нічого. А воля для нас – українців - багато значить. Ми не звикли бути рабами, хоч багато хто з нас працює, наче в рабстві - без ніякого тобі захисту, наші "слуги" слугують лише тим, хто їх поманить долярами, хто більше запропонує. Через що тоді вони так мріють "туди " в кормушку попасти, обіцяють нам з вами золоті гори, аби лишень обрали їх "На Олімп"!.

Тільки видряпались - і "які-такі слуги - ми вам нічого не винні, не ви нас обрали."

А потрібно перед тим, як їх знову обирати, аби вони нас не обдурили, договори заключати з кожним, хто туди захоче іти -"служити народові", якщо продався, то ми повинні мати право його звідти вимести поганою мітлою.

А то що зараз новий "город городити", коли вони собі і своїм близьким туди "путі відкрили" і не бояться зараз з нас шкуру здирать, всякими податками задавити тітку, яка ще не зарізала корову і виносить іноді молоко, яке коштує менше якоїсь у колодязі набраної зафарбованої води. Бо за цю тітку - вашу матір, або бабусю- нікому заступитись, народе мій!

То що — ВИЙДЕМО ДРУЖНО на МАЙДАН і скажемо - "НІ" всяким бродським, тігіпкам, азаровим, табачникам, януковичам, які звикли жити в брехні, які зневажають нашу мову, нашу історію, наших матерів і бабусь, зневажають нас з вами, бо впевнені, що ми змирились, що більше Майданів не буде.

Давайте їх потрусимо, хай сплатять всі податки, наповнять бюджет із награбованого, поділяться із пенсіонерами, немічними, дітьми, а то звикли лише їх обкрадати та нахально брехати, як вони нашими проблемами переймаються. Сон їх пропаде, повтікають у "задзеркалля".

Скоріше б...

Категорія: Пізнавальні статті | Додав: admin (2011-06-15)
Переглядів: 1047 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]