Нд, 2024-07-21, 22:32
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Пошук новин на сайті
Останні новини дня
Статистика

Пане нормальний Литвин! Ви впевнені, що у вас є Батьківщина?

Судячи з вашої поведінки її вже давно немає.А що вас ще втримує на високій посаді?

Почуття, які простій людині і не зрозуміти. Це почуття пихатості і зарозумілості, зверхності перед камерами, ви , напевне, ще не у всіх країнах побували на екскурсіях за державний , тобто, наш-народний, кошт, які собі запрограмували? Якщо це так, то навіщо ставити такі дурнуваті питання, типу-”як навчати дітей любові до Батьківщини?”

Її у вас нема, пане Литвин. Немає і у дикої ненависної маси спільників, якими ви думаєте, що керуєте. Це вони, ця дика орда керує вами. Від вас залежить лише відкривати та закривати засідання,а ведуть їх вони-ця самовпевнена у своїй розгнузданій ненависті до всього , що зв”язане з Україною, і українським народом орда.Як ви можете спокійно це все спостерігати, якщо ви-нормальний?

Ви продемонстрували знаряддя , якими користується ця орда, йдучи на роботу-приймати доленосні для держави, (на жаль, вони вважаються також громадянами нашої України)-закони. Але ж то все- фікція.Не за тим вони йдуть під Верховний купол. Вони туди приходять, аби встановити свій, єдиний , закон- закон пахана , щоби раз назавжди противник затямив-, хто під куполом-господар.

А ви, все це знаючи, спостерігаючи, бо- нормальний- як ви спокійно йдете (тобто, їдете на шикарному лімузині, ще й не самі, а вас везуть), бо ж ви - (верховний! ) додому, спілкуєтесь з друзями (якщо вони у вас ще є) , з родиною, як ви їм пояснюєте, якій державі, якому народові ви служите, для кого приймаєте убивчі закони, чиї замовлення виконуєте, відправляючи на той світ державу, яка вас породила, і її мешканців?

Ви , напевне, до своєї нормальності ще й оглухли. Де відповідь-нота-великодержавним нахабам, які посміли поставити під сумнів подвиг наших батьків-дідів? Це вони отримали перемогу над ще одним знавіснілим і самовпевненим самодуром -Гітлером-ціною свого життя, наші батьки і діди, а не тільки такий же самодур і вбивця- Сталін, наші співвітчизники разом з усіма народами бувшої соціалістичної в”язниці, простими людьми, які не ховались в тилу, а боролись і помирали на передових . Як ви поясните тим з воїнів, які ще нині живі , цю образу, що ніби вони й не були на війні , без них викували перемогу , навіть аби вони сиділи на печі?

Як ви поясните матерям, чиїх дітей почнуть забирати на чужу війну, ( а до цього йде ), якщо наприймаєте законів " по замовленню”? А потім вам же скажуть, що такого не було, що пропали ці діти не за їх вини, а за побажанням української влади. То чия ви влада, пане Литвин?

Ви прийманням таких законів ставите хрест на існуванні незалежної держави - УКРАЇНА!!!

Ви прислуговуєте криміналу, пане Литвин! Отямтесь і озирніться навкруги, ще є час , завтра може бути пізно! Відкрийте очі і побачите те, що є насправді-поруч з вами-узаконений криміналітет, який боїться народу, боїться відповісти за своі грабежі , за вбивства, ви їх покриваєте. Вони хочуть залякати народ своєю ненавистю, але НАС БАГАТО І НАС НЕ ЗАЛЯКАТИ !!!

Категорія: Пізнавальні статті | Додав: admin (2011-06-15)
Переглядів: 898 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]