Чт, 2024-07-25, 04:56
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Пошук новин на сайті
Останні новини дня
Статистика

Симоненко хоче смертної кари, а чи не боїться?
За роки незалежності в Україні було скоєно більш як 70 тисяч замахів і вбивств на замовлення. Про це заявив лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко, посилаючись на дані Державної судової адміністрації.

Він повідомив, що, за інформацією МВС, торік в Україні було зареєстровано 500 тисяч 902 злочини, упродовж року зростання їх становило 15%.

Разом з тим, наголосив лідер КПУ, розкрито з них було лише 57%. "Ви ж бачите, що кожен третій злочин не розкритий", - заявив Симоненко.

Він також повідомив, що кількість крадіжок збільшилася на 44,8%, кількість групових злочинів - на 16%, крім того, у 2010 році було скоєно 258 умисних вбивств. Симоненко зазначив, що з цього числа злочини скоювали: неповнолітні - 10% злочинів, безробітні - 28% і люди у стані алкогольного сп'яніння – 10%.

Через це, наголосив лідер комуністів, в Україні необхідно ввести смертну кару, щоб убезпечити громадян від злочинів, що скоюються в країні. Лідер комуністів наголосив, що матері повинні не боятися за своїх дітей, коли відпускають їх на вулицю - пафосу молодому батьку не позичати.

Але при цьому "лівий" українець чомусь не згадав, що найбільш поширеним з корупційних злочинів в Україні залишається хабарництво. Наприклад, цього року на хабарах "погоріли" високі посадові особи Черкаської, Київської, Тернопільської, Донецької і низки інших областей.

"Загальна сума отриманих хабарів 12,62 млн грн, а розмір середнього хабара становить 177 тис грн", - бодро відзвітував сьогодні тимчасово виконувач обов'язків начальника Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС Едуард Федосов. Він також поінформував, що найбільша сума хабара, який вимагали зловмисники, сягає 8 млн грн, а 30-40% справ про хабарництво вже перебувають в суді.

Також головний комуніст не згадав, що колишня глава Держкомпідприємництва Олександра Кужель говорить, що в питанні хабарів на митниці всі вказують на президента Віктора Януковича.

Ба більше, ця панянка з партії Тігіпка, якого можна вважати чинною владою, запевняє, що корупцію на митниці розвів інший "червоний українець" (чинний голова Держмитслужби) Калєтнік, який ходить під "товаріщом" Симоненко (Калєтнік – 16 номер у списку КПУ до ВР).

Але пані Кужель має сумніви, що Калєтнік знаходиться на чолі "корупційної піраміди на митниці". "Думаю, що він не на чолі. Він би не посмітив. А хто на чолі - не знаю", - заявила на днях Кужель.

"На митниці нехай розбирається президент, бо в остаточному підсумку всі посилаються на нього, коли говорять, що хабарі йдуть "в общак" нагору", - наголосила екс-голова Держкомпідприємництва.

Більше того, при цьому вона зазначила: "Корупція при Ющенкові була зовсім інша. Те, що відбувається зараз, я сприймаю просто як каток".

"При Ющенкові перші чотири місяці взагалі ніхто не брав, і бізнес весь верещав, що нічого не рухається, не вирішуються питання. А всі боялися брати, думали, раптом і справді у в'язниці будуть саджати. А потім взяли й підвищили тарифи хабарів у десятки разів. Тобто, якщо в Київську міськадміністрацію можна було за 10 тисяч доларів зайти й вирішити питання, то після цього стало 100 тисяч", - розкрила корупційні схеми Кужель.

І найцікавіше – Кужель заступилася за чиновника часів прем'єрки Тимошенко.

"Для мене страшний біль - це Макаренко (голова Держмитслужби в уряді Тимошенко, зараз під арештом у справі "РосУкрЕнерго"). Я вважаю Макаренка глибоко порядним офіцером і фахівцем. Коли поставало питання на митниці, Макаренко одразу сідав, приїжджав, одразу були розбірки - де затримка, хто вимагає хабарі", - зазначила вона.

"Сьогодні мені розвідники з митниці надіслали довідку про те, скільки недоотримав бюджет за минулий рік. Взяли коди зовнішньоекономічної діяльності й подивилися всі товари, що пройшли за цей час. Взяли по середнім цінам пана Макаренка - й вийшло, що в 2010 році мало надійти в бюджет на 26 мільярдів більше!", - повідомила Кужель.

Нє, ну зараз влада у нас прогресивна - є й цікавіші випадки "боротьби з корупцією". Так, у Полтаві, чиновник якого судять за розкрадання, отримує підвищення на посаді – мабуть, за "боротьбу з корупцією".

А ще, принагідно, варто згадати іншого лівого депутата Леоніда Грача, якого свого часу Симоненко вигнав з КПУ.

На днях новоспечений лідер Комуністичної партії робітників і селян Леонід Грач заявив, що готовий у суді надати докази корупції в КПУ.

Грач особисто звинуватив "товаріща" Симоненка у співпраці з олігархами, заявивши, що це триває вже протягом 10-12 років. Він сказав, що весь цей час КПУ демонструє свою "дволикість", і її нинішній лідер поставив партію "на шлях обслуговування капіталу".

Більше того Грач розповідав, що лідер Компартії Симоненко отримує "відкати" за участь в парламентській більшості. У той же час, за його словами, депутати від фракції не отримують ці доходи.

"Люди у фракції - це, знаєте, раби. Такі йому потрібні - безмозкі. А ті, хто, принаймні, щось розуміє -, щоб роти тримали закритими", - скаржився на гірку долю опальний комуніст.

Як бачимо, якби смертна кара, яку так пафосно вимагає "товаріщ", в Україні діяла, то, ймовірно, що ряди "червоної верхівки" сильно б поріділи.

Але чекати, якихось цікавих ідей від партії, яку взагалі варто заборонити в Україні (як на мене, то комуніст=нацизм=фашизм), то марна справа. Отож, пам'ятайте це, коли настане день розплати – вибори.

Категорія: Пізнавальні статті | Додав: admin (2011-06-15)
Переглядів: 1062 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]