Чт, 2024-07-25, 04:58
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Пошук новин на сайті
Останні новини дня
Статистика

Україна для людей: Бродськомор

Епатажний "реформатор часів азарова-януковича" розродився новою супер ідеєю для наповнення бюджету. Виявляється, що для "покращення життя вже сьогодні" вкрай необхідно підняти штрафи за торгівлю з рук.

Зокрема, якщо сьогодні торгівля в містах з рук на вулицях, площах, у дворах, під'їздах, скверах та в інших невстановлених місцях тягне за собою накладення штрафу від 1 до 7 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17-119 грн) із конфіскацією предметів торгівлі або без такої, то в законопроекті пропонується підвищити штрафи до рівня від 20 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-850 грн) із конфіскацією предметів торгівлі.

Тобто, якщо бабцю, яка подолала кілька кілометрів пронісши у своїх руках кілька кілограм яблук чи іншого сільського краму, зловлять "мєнти", то їй світить 850 гривень штрафу і конфіскація.

Нє, для Бродського, який у Пенсійний фонд заборгував щонайменше 2, 5 мільйона гривень, то може й невеликі гроші - 850 гривень, але завдяки його "здобуткам" українці отримують пенсію аж не нижчу 630,4 грн.

Зауважимо, що це тільке одне піприємство Бродського - ТОВ "Черкаський деревообробний комбінат" заборговувало Пенсійному фонду 2 мільйони 529 тисяч гривень. Підприємство не платило внесків в ПФ з серпня 2008 року і потрапило в список найбільших боржників в Черкасах. А якщо порахувати всі його підприємства?

Та хто їх зможе порахувати...

Випусковий редактора NEWSru.ua
Ілля Абель
спеціально для Голос UA на РФ
Категорія: Пізнавальні статті | Додав: admin (2011-06-15)
Переглядів: 1010 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]