Нд, 2024-07-21, 21:11
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Пошук новин на сайті
Останні новини дня
Статистика

Верніть з офшорів награбовані мільярди
Янукович, верни з офшорів награбовані мільярди тоді закриєш дірку в бюджеті. А крім офшорів ще наважся обкласти податками розкішні вілли та яхти своїх "соратників по зброї" і не тільки.Твоїх синьо-білих у владі не потрібно вчити, як це робиться.

Але справа в тім, що ви дірвалися до влади бандитськими методами не для того, аби з бидлом ділитися награбованим. Про це я- НАРОД- прекрасно знаю, і знаю, чого ти зволікаєш з відповіддю мені, народові,який вийшов на Майдан.
Злякались ви, от що, панове.

Запахло МАЙДАНОМ- 2004. Ви це собі прекрасно затямили після ПЕРЕМОГИ ЙОГО ВЕЛИЧНОСТІ НАРОДУ.

Ви б хотіли з одного маху змести ті декілька наметів, що зараз є на Майдані, але вам потрібно озиратись, що скаже Європа, а з нею і Америка. Ви вирішили діяти, "щоб комар носа не підточив" - впевнено, і з результатом дієвим, - ви вирішили "НЄ ПУЩАТЬ" по усіх напрямках людей, яким перед виборами з усіх каналів по телебаченню- ваших синьо-білих каналів кричали, як ви "почуєте кожного" з них, видно, по - одному, якщо...

А коли вони вкупі зібрались, аби почути, як ви, хто так обіцяв про краще життя вже завтра-, (тому бидлу обіцяв, який на той час був простим виборцем), - виконуєте свої обіцянки,- ви боїтеся до нього вийти, бо боїтеся за свою шкуру.
Значить, є чого боятись.

У вас є знаменитий метод, що з неслухняними і непоступливими робити. У Путіна навчились, трохи і своїх , вітчизняних методів, маєте, які вже діють. Це кинулось в очі відразу, в той же день, як на Майдан вийшли підприємці. Наші вітчизняні телевізійні канали наче посліпли всі одразу і в той же час оглухли.

Бояться, бідні люди , що звільнять їх господарі їхніх каналів.

Наказано всім не помічати "колоди в оці". А окрім загубленої роботи ще бояться "бути замурованими в бетон"-знають прекрасно, з ким мають справу. Ця влада не раз уже себе в цьому проявила, кінців не знайшли.

І Європа не допоможе. Це можуть робити - мітингувати - лише відчайдухи, кому окрім пут,-немає що втрачати. На прикладі російських, приручених каналів, можна спостерігати, як брешуть журналісти, аби не "закатали". Що в Росії немає важелів, які б захистили журналіста, так і в Україні.

А ця брехлива від самого початку влада і не дасть вам цього захисту, панове. Прохукали ми свою, нами обрану , владу , звісно, не самі прохукали, а з допомогою недалекоглядних політиків.

Чи не час вам, політикам, які зараз сповідують демократичні принципи в усьому,почути мене - ваш народ, вашого незрадливого виборця, ПОМИРІТЬСЯ ЗАРАДИ ХРИСТА але ще краще-заради себе самих, аби не канути в небуття. Виносьте разом всі прапори на Майдан і допоможіть мені, вашому народові, не стати винесеним з Майдану!!!

Vox Populi

Категорія: Пізнавальні статті | Додав: admin (2011-06-15)
Переглядів: 870 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]