Чт, 2024-07-25, 05:47
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Пошук новин на сайті
Останні новини дня
Статистика

ВИЧІКУВАТИ ЧИ ОДІВАТИ КАЛОШІ
Якщо зачекати, аби хтось за нас зробив те що нам конче необхідно мати, хоча смаки у всіх нас можуть відрізнятися як плюс відрізняється від мінусу, але багато що масу людей єднає. Поки що мова йтиме якраз про масу -сіру, ніби однорідну масу.

Непогано,коли ви ще молоді і вам біля тридцяти. У вас все ще попереду .Ви маєте вищу освіту, професію, яка користується попитом, можливо, у вас навіть є досвід по даній спеціальності.

Мрії ваші поки що при вас, не зреалізовані. Їх так багато, що не знати, яка з них най-най.Ви впевнені в собі, маєте стабільну зарплатню, не канючите у батьків на якийсь захід типу гулянки, з друзями. Ви можете дати собі раду ,не залежні ні від яких згубних звичок, хіба що дозволяєте собі іноді дим цигарок і легке запаморочення від келиху вина, якщо ви-чоловік- тоді це запаморочення глибшає.

Але ви вважаєте, і не тільки ви, ваші родичі- також, що ви-успішна молода людина. Що ж мати стабільну роботу, заробіток, це важливо. Ще питання, де ви живете-у місті з батьками, у квартирі батьків, чи в селі з батьками, там питання про стабільну зарплатню зразу може зависнути, бо сіл, де була б стабільна робота для молодих людей в Україні не так багато.

Питання віку для людей у випадку-ви-жінка-трохи легше. В такому віці дівчата вже мають сім”ю, їм не так, як чоловікам все зразу треба мати, лише тоді заводити сім”ю, вони вміють це зорганізувати.

Жінка не така вибаглива до умов існування. Так, мова може йти про існування, безквартирне існування. Щоб мати сім”ю в даних українських умовах , жити на орендованій площі і не мати надій на покращення цих умов- це під силу тільки жінкам. Чоловіки в даній ситуації краще будуть одні, аби не брати на себе відповідальність за інші душі.

Що жде цих молодих ще людей в даних умовах? Про що можна мріяти? Про манну небесну? Але її не буде. Буде вічно чогось бракувати, з цим миритися може лише жінка. З милим рай в шалаші лише їй, аби тільки він був милим.

Добре, вам уже за тридцять. У вас є сім”ї, є діти. Якщо маєте роботу обоє-можна прожити, і дітям також перепаде на якісь забаганки, якщо робота не постійна. -уже проблема. Особливо, якщо у вас немає житла.

Хто з простих смертних, а мова йде про таких, може собі дозволити в наш час купити собі квартиру, якщо він не успішний бізнесмен?

То куди направляться наші молоді люди, якщо це дозволено буде, іноді це і без дозволу роблять найбільші відчайдухи? Звісно, куди-за кордон, де їх ніхто не чекає. Зараз там також багато безробітних і криза.

Але безробітні в Європі відрізняються від нашого безробіття .Вони вимагають і за це мають якихось для себе гарантій, вони спостерігати за тим , як від жиру біситься влада, не знаючи, в який вертоліт всунути свій зад не будуть спокійно.

У своїх депутатів вони можуть запитати , чому вони міняють свої наміри, лише пропхавшись нагору, чому забувають за свої обіцянки і чому їх купують за доляри , щоб слугували лише мафії , яка все собі підкорила.

То запитаєте до чого тут калоші?
На вулиці бачите, яка погода, потрібно тепло одітись , на чоботи одіти калоші і йти на Майдан, запитати, коли і у нас в Україні людина матиме гарантії на життя?

Чи будете спокійно , а хто не зовсім спокійно дивитися, як хтось за щось добивається для когось , мерзнучи на Майдані, хай собі всі бісяться, а ми на печі пересидимо, але вас і на печі можуть знайти і з теплої хати запроторити в холодну камеру , там знайдуть, за що.

Категорія: Пізнавальні статті | Додав: admin (2011-06-15)
Переглядів: 1291 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]