П`ятниця, 30.09.2016, 16:07
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
Пошук
Статистика
Головна » Культурні новини України
1 2 3 ... 65 66 »

 

 

Мета фестивалю - звернути увагу на культурний вплив Одеси, її полікультурність, а також сприяти зміцненню зв'язків Одеси з іншими культурними метрополіями Європи і світу.

Останні Культурні новини України | Новини європейської України| Додано: Вчора| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

 

 

Український переклад 8 книги про Гаррі Поттера презентують та почнуть продавати по всій Україні цієї п'ятниці, 30 вересня. Про це повідомило видавництво А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА.


 

 

Наказ для працівників МОН щодо обов’язкового використання державної мови під час виконання своїх посадових обов’язків підписав заступник міністра освіти Роман Греба.


 

 

У Києві викинули особистий архів народного артиста і Героя України Дмитра Гнатюка. Про це в своєму Facebook написав журналіст Вахтанг Кіпіані.


 

 

На сьогодні близько 70% книжок, які поширюються в Україні, походженням із Російської Федерації. Про це заявив віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко.


 

 

Переможців 9-го конкурсного відбору кінопроектів, що отримають державне фінансування, оголосили під час прес-конференції 21 вересня, повідомляє Держкіно.


 

 

Законопроект передбачає державне забезпечення і стимуляцію виробництва, поширення, популяризації та демонстрації національних фільмів у кіно-, відеомережі, на телебаченні, в мережі Інтернет.


 

 

Украинский писатель, политический и общественный деятель, депутат Верховной Рады (1990-1994), Герой Украины Роман Иванычук умер в субботу 17 сентября на 88-м году жизни.


 

 

Телеканал "1+1" анонсував вихід на екрани фільму "Століття Якова", який став екранізацією однойменного роману волинського письменника Володимира Лиса.


 

18 вересня в рамках Гогольfest-2016 відбудеться прем’єра серії документальних фільмів Ucrazyans ("Неймовірні українці"), знятих Сергієм Андрушком, Дмитром Коноваловим та Дмитром Тяжловим.


 

 

Міністерство культури на виконання указу президента запускає в роботу Інститут книги. Про це заявив на брифінгу міністр культури Євген Нищук.


 

 

Кабінет Міністрів України схвалив і направив до Верховної Ради проект закону, згідно з яким книги, які ввозитимуться з Росії, проходитимуть процедуру ліцензування та перевірку щодо антиукраїнського змісту.


 

 

В Национальном художественном музее Украины открылась выставка "Другая история: искусство Киева от "Оттепели" до "Перестройки", где представлены работы киевских художников второй половины ХХ века.


 

У неділю 4 вересня у Львові відбулося відкриття пам'ятника українському поету Василю Стусу. Пам'ятник був встановлений на території Львівського навчально-виховного комплексу імені Стуса.


 

 

Варязькі печери, що є частиною Дальніх печер Києво-Печерської Лаври, яка є пам’яткою ЮНЕСКО, потрібно або відновити, або законсервувати шляхом засипання, інакше Київ втратить пам’ятку назавжди.
8